Roztoč Bezstarostné koleso v kasíne Svet hier Niké a získaj až 225 free spinov

Roztoč Bezstarostné koleso v kasíne Svet hier Niké a získaj až 225 free spinov

Online kasíno Svet hier Niké pri príležitosti majstrovstiev sveta v hokeji pripravilo pre hráčov skvelú akciu. Roztoč Bezstarostné koleso a získaj až 225 voľných točení.

Majstrovstvá sveta v ľadovom hokeji každoročne prinášajú skvelú zábavu a zážitky hazardným hráčom a fanúšikom po celom svete. Online kasíno Svet hier Niké pripravilo pri tejto výnimočnej príležitosti skvelú akciu, ktorá rozjasá srdce každého hazardného hráča.

Roztoč Bezstarostné koleso počas vybraných dní svetového šampionátu v hokeji a získaj zaujímavé odmeny. Postup akcie je úplne jednoduchý. Stačí, že sa vo vybraný deň prihlásiš do svojho hráčskeho konta a zatoč si Bezstarostným kolesom.

Roztoč svoje Bezstarostné koleso v kasíne Svet hier Niké a zbieraj počas MS v hokeji free spiny

Získaj svoju odmenu a tú môžeš následne využiť vo vybraných nejackpotových hrách Red Tiger. Každý hráč môže roztočiť svoje Bezstarostné koleso vo vybraný súťažný deň len raz. Táto akcia začína od 12. mája do 28. mája 2023.

Akcia Bezstarostné koleso prebieha v 15 samostatných kolách, ktorých presný rozpis nájdeš na oficiálnych stránkach kasína. Každé kolo začína o 12. napoludnie a končí sekundu pred polnocou. V každom kole získavaš odmenu využiteľnú v inej hre.

Roztočiť svoje Bezstarostné koleso môže každý hráč, ktorý v online kasíno Svet hier Niké od 1. januára 2023 do 36 hodín pred začiatkom každého herného kola uskutočnil vklad v minimálnej výške 1 €.

Dôležité upozornenie pre všetkých hráčov, ktorí majú záujem zapojiť sa do tejto akcie. Potrebné je prijať bonus stlačením tlačidla Prijať a následne roztočiť Bezstarostné koleso tlačidlom Štart.

Počas trvania akcie môžeš nazbierať až 225 free spinov a každé voľné roztočenie má hodnotu 0,10 €. V prípade, že získaš odmenu vo forme free spinov, tak potrebuješ ich pretočiť do 24 hodín od ich pripísania na tvoj herný účet. Inak o tieto free spiny bez náhrady prídeš.

Majstrovstvá sveta v hokeji prinášajú množstvo zábavy a okrem fandenia slovenským hráčom nezabudni vo vybraných dňoch roztočiť Bezstarostné koleso v kasíne Svet hier Niké a pozbierať čo najviac voľných točení.