Odoláš volaniu Sirén? 5 nových hier v kasíne Svet hier Niké

Odoláš volaniu Sirén? 5 nových hier v kasíne Svet hier Niké

Kasíno Svet hier Niké predstavilo päť nových hier. Odoláš volaniu mýtických Sirén?

Siren´s Calling

Absolútny relax na teba čaká v tomto slote s morskou tematikou. Čakajú na teba Sirény, piráti a nekonečné more. Okrem toho atraktívna možnosť vyhrať 10 000×10 000 tvojho vkladu. Herná mriežka vo formáte 5×4 ponúka dvadsiatku výherných línií. Ale pozor! Zradné vody tohto slotu prinášajú mnoho nástrah pri ceste za vytúženým pokladom. Pirátka je divokým symbolom, scatter a zároveň mystery symbolom je pirát, ktorý v prípade, že padne tri, štyri alebo päťkrát spustí Mystery hru plnú dobrodružstva a skvelých výhier. Vyberáš si z troch truhlíc a jedna z nich môže ukrývať vysnívaný poklad. Symbol Sirény zas spúšťa hru Wild Spin. Čaká na teba more zábavy a parádnych odmien.

Demon Master Street

Trojvalcový slot s 27 výhernými líniami, ktorý ti môže priniesť maximálne výhru 250 000 eur! V tejto novinke v kasíne Svet hier Niké nechýba divoký symbol a scatter symbol ti môže odomknúť bránu k voľným točeniam. Zaujme netradičná funkcia Dvojitá výhra, ktorá sa spustí vtedy, ak sa celé hracie pole zaplní rovnakými symbolmi, pričom tam môžu byť aj Wild symboly. Vtedy sa celková výhra za danú otáčku zdvojnásobí.

Ďalšie novinky v kasíne Svet hier Niké

Päťvalcový slot Hot Hot 40 ťa vezme do sveta skvelej zábavy do horúceho Mexika. Osviežujúca Margarita, krásne slečny či štipľavé papričky, nudiť sa rozhodne nebudeš. Sviežu ovocnú zábavu ti prinášajú sloty Crazy Fruits Street a Hotlines 34 Street.