Nekonečné bonusy v TIPOS kasíno: Neboj sa prehry, cash back to istí

Nekonečné bonusy v TIPOS kasíno: Neboj sa prehry, cash back to istí

Nekonečné bonusy v TIPOS kasíno počas celého úvodného júlového týždňa. Vyberaj si tie správne hry, neobávaj sa zbytočne prehry, pretože cash back to istí!

Prvý júlový týždeň sa v TIPOS kasíno nesie nielen v znamení obľúbenej kasínovej ligy, ale aj v znamení Nekonečných bonusov. Tie si môžeš vo vybraných hrách užívať bez obáv z prehry, pretože na teba čakajú zaujímavé cash backové odmeny. Na každý deň je vybraná iná atraktívna hra a v prípade, že sa ti v nej nebude dariť podľa predstáv, TIPOS kasíno ti v prípade splnenia požadovaných podmienok časť tvojej straty vráti späť.

Nekonečné bonusy v TIPOS kasíno a cash backové odmeny počas celého týždňa

V pondelok 1.7. je to hra Wild Cookies od dodávateľa e-gaming. V prípade, že tvoja strata v daný deň na vybranej hre dosiahne 10 € alebo viac, tak dostaneš späť 10 % tvojich strát, maximálne však do výšky 10 €.

Utorok 2.7. prináša túto možnosť pri slote Sugar Rush od Pragmatic Play. Ak stratíš aspoň 15 €, tak ti TIPOS kasíno v rámci tejto cash backovej akcie vráti 15 % späť, no maximálne do výšky 10 €.

Akcia pokračuje aj v stredu 3.7., tentokrát platí na slote Demon od spoločnosti Tech4Bet. V prípade tvojej straty 20 € a viac dostaneš 10 % späť, ale maximálne do čiastky 20 €.

Vo štvrtok 4.7. môžeš tento cash backový špeciál vyskúšať na slote Wild Blaster od spoločnosti Adell. Ak prehráš 50 € alebo viac, tak môžeš dostať 5 % tejto straty späť, maximálne však do výšky 5 €.

Piatok 5.7. ponúka možnosť získať cash back 10 % pri hre Respin4Win od dodávateľa Casimi Gaming. Týka sa to strát v minimálnej výške 10 € a maximálne môžeš dostať späť 10 €.

Nekonečné bonusy pokračujú aj cez víkend. Sobota 6.7. bude v znamení hry Čertovská Jazda od Synot Games. Ak prehráš minimálne 50 €, tak máš možnosť získať formou cash backu 5 % naspäť, do maximálnej výšky 5 €.

Akcia končí v nedeľu 7.7. a to s hrou Bonanza Billion od BGaming. V prípade tvojej strany minimálne 15 € si môžeš uplatniť cash back vo výške 15 % , maximálne však v hodnote 10 €.

Využi Nekonečné bonusy v TIPOS kasíno počas úvodného prázdninového týždňa aj ty a môžeš si užívať vybrané sloty bez obáv z prehry.