Narodeninový bonus v TIPOS kasíno: Využi svoj darček naplno

Narodeninový bonus v TIPOS kasíno: Využi svoj darček naplno

TIPOS kasíno prináša Narodeninový bonus a narodeninový darček, na ktorý tak ľahko nezabudneš. Využi ho naplno a roztoč to!

Narodeninový bonus v TIPOS kasíno, uži si 50 voľných točení ako darček

Osláv svoje narodeniny naplno v TIPOS kasíno, ktoré ti prináša Narodeninový bonus. Tvoj narodeninový deň bude ako nikdy predtým, získať môžeš až 50 free spinov a s nimi dávku skvelej zábavy. Samozrejme aj s možnosťou parádnych výhier. Žiadne zložité veci, pokiaľ máš práve dnes svoje narodeniny, len napíš TIPOS kasíno správu a užívaj si svoj narodeninový darček.

Na získanie Narodeninového bonusu v TIPOS kasíno v hodnote 50 free spinov stačí splniť niekoľko jednoduchých podmienok. Ak si pretočil na vkladoch minimálne 20 € a uzavrel v hodnote 20 € stávky v herni za posledných 30 dní, tak si oprávnený požadovať Narodeninový bonus.

Nezabúdaj, pre získanie bonusu je potrebné aby si súhlasil so zasielaním marketingových akcií. V prípade, že všetky uvedené podmienky spĺňaš, tak napíš počas svojho narodeninového dňa na live chat, email alebo na podporu a TIPOS kasíno ti na konto pripíše tvoj narodeninový darček v podobe 50 free spinov.

Informácie o bonuse ti budú odoslané na tvoj email. Bonus je pripravený pre každého narodeninového oslávenca, ktorý splní vyššie uvedené podmienky. Oslaď si svoj narodeninový deň v TIPOS kasíno a uži si ho s parádnym darčekom vo forme 50 voľných točení.