Nalaď sa na leto: Horúcu dotáciu 50 000 € prináša TIPOS kasíno v júnovej kasínovej lige

Nalaď sa na leto: Horúcu dotáciu 50 000 € prináša TIPOS kasíno v júnovej kasínovej lige

Horúca dotácia 50 000 € v TIPOS kasíno! Odpáľ leto vo veľkom štýle s júnovou kasíno ligou.

Dotácia, ktorá ti vdýchne oheň do žíl. Adrenalín, ktorý ťa rozpumpuje na maximum. Súťaženie s ostatnými hráčmi ťa nemôže nechať chladným. Skvelá zábava a odmeny, ktoré ťa zdvihnú zo stoličky. To všetko prináša nová júnová edícia kasíno ligy v TIPOS kasíno.

Júnová kasíno liga v TIPOS kasíno, v hre 50-tisíc €

Ako sme si zvykli v posledných mesiacoch, v hre je opäť balík v hodnote 50 000 €. Každý večer si môžeš spríjemniť iným tematickým turnajom. Nemení sa ani mechanika odmeňovania v turnajoch. Odmeňovanie prebieha na základe systému win/bet, podľa najvyššej výhry alebo podľa počtu odohratých točení. Počas večerných turnajov môžeš za hranie pri splnení určených podmienok získať voľné točenia.

Si v hre nielen o skvelé odmeny z celkovej dotácie 50 000 €, ktoré si rozdelia najlepší hráči v júnovej kasíno lige, na základe celkového poradia podľa počtu nazbieraných bodov. Ale zároveň hráš aj o lukratívne kasínové jackpoty, ktoré vyrážajú dych. Stačí sa pozrieť na výšku Zlatého TIPOS Jackpotu 125-tisíc €. Zaujmú však aj jackpotové čiastky na úrovni cca 40-tisíc €, ktoré ponúkajú KAJOT Joker Bonus na najvyššej úrovni a Royal Jackpot Tech4Bet.

Osviežujúci letný koktejl plný skvelej zábavy, súťaženia a parádnych odmien namiešalo TIPOS kasíno v rámci júnovej kasínovej ligy. Hráš o odmeny z dotácie 50-tisíc €, free spiny za hranie vo večerných turnajoch a navyše aj o luxusné kasínové jackpoty. Tak neváhaj a roztoč to naplno!