Májová kasíno liga v TIPOS kasíno prináša dotáciu 50 000 € a cashbackový špeciál

Májová kasíno liga v TIPOS kasíno prináša dotáciu 50 000 € a cashbackový špeciál

V májovej kasíno lige v TIPOS kasíno očakávajte nielen boj o dotáciu 50 000 €, ale aj novinku v podobe zaujímavého cashbackového špeciálu.

TIPOS kasíno prináša májovú kasíno ligu s dotáciou 50 000 € a cashbackovým špeciálom

Hovorí sa máj – lásky čas. V srdciach milovníkov hazardnej zábavy zahorí ale určite aj vášeň k poriadnej zábave. A tú prináša májová edícia kasínovej ligy. Tradične sa bojuje o odmeny z celkového balíka 50 000 €. Užijete si skvelé hry z bohatej ponuky TIPOS kasíno, súťaženie s ostatnými hráčmi a navyše hráte aj o dych vyrážajúce jackpoty.

Každý večer na teba čaká iný tematický turnaj. Mechanika odmeňovania v turnajoch zostáva rovnaká ako v predošlých mesiacoch. To znamená odmeňovanie na základe systému win/bet, odmeňovanie na základe najvyššej výhry či podľa počtu odohratých otočení (spinov). Samozrejmosťou zostáva možnosť získavať free spiny za hranie vo večerných turnajoch.

Novinkou v májovej edícii kasíno ligy v TIPOS kasíno bude špeciálny týždeň od 13. mája do 19. mája, počas ktorého si môžeš užiť možnosť cashbacku. Ak zahráš denne za minimálne 30 €, tak si môžeš uplatniť cashback 10 %, maximálne však do výšky 10 €. Teda ak v tomto období zahráš v niektorý deň za 100 €, TIPOS kasíno ti v rámci cashbacku vráti späť 10 €.

Okrem toho si v hre aj o atraktívne jackpoty. Zlatý TIPOS Jackpot sa dostal už cez métu 110 000 € a budúci šťastný výherca sa má na čo tešiť. Amusnet Jackpot na najvyššej úrovni presiahol čiastku 40-tisíc eur a k tejto hranici sa pomaly ale isto dostáva Kajot Joker Bonus na najvyššej úrovni.

TIPOS kasíno ti servíruje májové menu de luxe. Kasínová liga s dotáciou 50-tisíc eur a špeciálnym cashbackovým týždňom. K tomu možnosť hrať o nadupané jackpoty.