eŽreby v Tipose: Novinkou Futbalový duel, zdolaj svojho súpera a vyhraj až 15 000 eur

eŽreby v Tipose: Novinkou Futbalový duel, zdolaj svojho súpera a vyhraj až 15 000 eur

Miluješ futbal a zároveň máš rád stieracie žreby? Tak práve pre teba je ako stvorená novinka. Medzi eŽreby v Tipose pribudol Futbalový duel s možnosťou krásnej výhry až 15 000 €.

eŽreby v Tipose s novinkou Futbalový duel, zdolaj súpera a vyhraj až 15 000 eur

Futbal je najpopulárnejší šport na svete. Má milióny fanúšikov po celej planéte a novú dimenziu tejto obľúbenej hry môžeš spoznať v Tipose. Medzi eŽreby v Tipose totiž pribudla novinka s názvom Futbalový duel, prináša možnosť vyhrať až 15 000 € a to už je teda poriadny futbalový zážitok, no nie?

eŽreb Futbalový duel v Tipose si vieš zakúpiť za symbolické 1 €. Na hracom poli tohto stieracieho žrebu nájdeš na jednej aj druhej strane po 10 hráčov (brankári v tejto hre nefigurujú). Úlohou hráča je, aby jeho mužstvo vyhralo zápas. To takým spôsobom, že pri stieraní musíš nájsť pri hráčoch čo najviac futbalových lôpt. Tie symbolizujú strelený gól a potrebuješ ich streliť čo možno najviac.

V prípade, že nastrieľaš viac gólov ako súper, tak vyhrávaš. Rovnako ako v klasickom futbale. Otázne ešte je, akým spôsobom. Ak zdoláš svojho súpera rozdielom jedného gólu, tak vyhrávaš 2 eurá. V prípade, že zvíťaziť o dva góly, tak si pripíšeš na konto 10 eur. Výhra rozdielom triedy, teda o tri góly, ťa odmení čiastkou 100 eur.

No a ak budeš totálne dominovať a zdoláš svojho súpera o štyri góly, poteší ťa krásnych 1 000 eur. Hlavná cena vo Futbalovom duele je pripravená pre hráča, ktorý dokáže vyhrať o päť gólov a ten si môže mädliť ruky, získa totiž fantastických 15 000 €. Pýtaš sa čo v prípade remízy? Tak dostaneš späť cenu eŽrebu, teda jedno euro.

Zahraj si skvelý futbalový zápas, ktorý ti môže priniesť naozaj parádne výhry!