Crazy spiny v TIPOS kasíno: Bav sa a zbieraj voľné točenia

Crazy spiny v TIPOS kasíno: Bav sa a zbieraj voľné točenia

TIPOS kasíno odštartovalo obľúbenú akciu Crazy spiny. Počas tohto týždňa môžeš zažiť množstvo vzrušujúcej zábavy, adrenalínu a k tomu nazbierať množstvo voľných točení. Tak na čo ešte čakať?

Crazy spiny v TIPOS kasíno: Každý deň skvelá zábava a voľné točenia do inej hry

Posledný júnový týždeň v TIPOS kasíno sa bude niesť v znamení obľúbenej a atraktívnej akcie Crazy spiny. V termíne od 24. júna do 30. júna máš príležitosť zažiť množstvo skvelej zábavy a nazbierať aj voľné točenia. Stačí hrať vybrané výherné prístroje každý deň a si v hre. Každý deň hráš o free spiny do inej zaujímavej hry. Voľné točenia ti budú pripísané hneď po splnení požadovaných podmienok a využiť ich môžeš do 5 dní.

Crazy spiny v TIPOS kasíno odštartujú v pondelok 24. júna vo veľkom štýle. Získať môžeš až 20 voľných točení, ak na vybraných herných prístrojoch zahráš minimálne za 50 €. Vybrané sloty sú: Fruit Awards, Midnight Fruits 81, 100 Hot Wild, Fruit Jack, Flaming Fruit, Sweet Bonanza, 100 Juicy Fruits, Fruit-EX, 243 Fruity Ways, Bonanza Billion, 99 Multi, 30 Spicy Fruits, Wild Cash x9990 alebo 81 Frutas Grandes. Ak splníš podmienky a získaš 20 free spinov, využiť ich môžeš do piatich dní v hre Fruit-Ex.

Každý deň môžeš vyhrávať, získavať free spiny, ale zároveň si v hre aj o nadupané kasínové jackpoty. TIPOS Gold Jackpot už presiahol hodnotu 120 000 €. Amusnet Jackpot na najvyššej úrovni dosiahol takmer 40 000 €. Royal Jackpot Tech4Bet sa dostal cez hranicu 50 000 €. Kajot Joker Bonus na najvyššej úrovni ponúka cca. 45 000 €. Ako sám môžeš vidieť, núdza o atraktívne jackpoty v TIPOS kasíno rozhodne nie je.

Bav sa počas posledného júnového týždňa s akciou Crazy spiny v TIPOS kasíno a zbieraj voľné točenia, každý deň do inej atraktívnej hry.