Bonusové trháky v TIPOS kasíno: Zbieraj free spiny každý deň

Bonusové trháky v TIPOS kasíno: Zbieraj free spiny každý deň

Bonusové trháky v TIPOS kasíno jednoducho musíš zažiť na vlastnej koži! Hraj sloty a zbieraj každý deň atraktívnu nádielku free spinov.

Bonusové trháky v TIPOS kasíno

Leto v plnom prúde, čo tak sa osviežiť skvelou akciou? Štartujú Bonusové trháky v TIPOS kasíno. Akcia prebieha od 8. júla do 14. júla. Stačí, ak budeš hrať v kasíne vybrané sloty za stanovenú sumu a si v hre. Každý deň je pre teba pripravený iný bonus. A každý deň si môžeš zahrať iný slot, v ktorom môžeš využiť získané free spiny.

Sleduj pozorne web TIPOS kasíno, aby ti neuniklo, aký bonus na teba práve čaká. Bonusové trháky obsahujú chuťovky v podobe free spinov, cashbacku či mystery bonusu. Akcia odštartovala v pondelok 8.7. dostupným bonusom dokopy až 30 free spinov. Podmienkou je zahrať ľubovoľné SYNOT sloty v TIPOS kasíno minimálne za 30 €. Získaš tak 10 free spinov do hry Aztec Jaguar Megaways.

V prípade, že zahráš na SYNOT slotoch aj za ďalších aspoň 50 €, tak na tvoje konto pribudne ďalších 20 free spinov do hry Aztec Jaguar Megaways. Spolu tak môžeš v rámci úvodného dňa akcie Bonusové trháky získať až 30 free spinov.

Hráš, samozrejme, aj o atraktívne kasínové jackpoty. Zlatý TIPOS Jackpot presiahol métu 80-tisíc €. Kajot JOKER Bonus ponúka jackpot v hodnote 45-tisíc €. Blízko k tejto čiastke je aj Amusnet Jackpots na najvyššej úrovni.

Bonusové trháky prinášajú skvelú zábavu a tiež možnosť získať free spiny či iné bonusové odmeny. Navyše si v hre aj o vyššie spomenuté lukratívne kasínové jackpoty. Tak neváhaj a roztoč to v TIPOS kasíno naplno!