8 nových hier v kasíne Svet hier Niké: Vyčaruj si skvelú výhru a nájdi svoje Eldorado

8 nových hier v kasíne Svet hier Niké: Vyčaruj si skvelú výhru a nájdi svoje Eldorado

Kasíno Svet hier Niké si pre milovníkov hazardnej zábavy pripravilo bohatú nádielku ôsmich nových slotov. Poď a spoznaj bližšie, čo za novinky na teba čakajú!

Svet hier Niké prináša osmičku nových slotov

FIRE SPELL

Draci, meče, začarované amulety, slečny v núdzi. Môže to znamenať iba jednu vec – ďalší slot s tematikou fantasy! Slot Fire Spell nemusí byť tým najunikátnejším titulom vo svete online kasínových hier, ale určite zaujme predstavivosť každého hráča, ktorý sa rád stratí v ríši presahujúcej konvencie našej reality. Fire Spell vám prinesie nielen skvelú fantasy zábavu, ale aj zaujímavé výhry. Najlukratívnejšou kombináciou je päť  ikon drakov na aktívnej výhernej línii, vďaka ktorým získate multiplikačný jackpot s 20 000-násobkom vkladu. Hra prináša aj možnosť získať roztočenia zadarmo (free spiny). Túto funkciu aktivujú tri alebo viac scatter symbolov na valcoch. Pri troch scatter symboloch získate 10 roztočení zadarmo, pri štyroch 20 a pri piatich 30. Divoký symbol nielenže skompletizuje víťazné kombinácie, ale navyše zdvojnásobuje štandardné výhry.

LIGHTNING SPELL

Uteč z reality a vstúp v kasíne Svet hier Niké do magického sveta kúziel a elixírov, kde je všetko možné jediným mávnutím čarovného prútika. Naber odvahu a pomocou magického prútika vyčaruj kúzlo, ktoré vytvorí bleskové gule. Tieto bleskové gule ti prinesú bezplatné točenia, ktoré ťa odmenia úžasnou výhrou! Hráš na piatich valcoch naplnených magickými symbolmi. Nechýbajú voľné točenia, „lepkavý“ divoký symbol a hra má 10 výherných línií.

ELDORADO

Nájdi svoje Eldorado so slotom od spoločnosti Synot Games. Ovocná klasika, mriežka vo formáte 3×3 a dobre známe ovocné symboly. Grafika sa môže zdať na prvý pohľad zastaraná, ale hra je určená predovšetkým pre milovníkov slotov zo starej školy. Špecialitou hry Eldorado sú Mystery Symboly. Ak vytočíte na valcoch aspoň tri, dostanete náhodnú výplatu podľa tabuľky. K dispozícii sú aj Eldorado Spins symboly, ktoré ti môžu priniesť dva až 10 voľných točení.

WANDERING WILD

Ovocný slot od spoločnosti Synot. Hra obsahuje štyri valce a má 256 výherných línií. Priemerná návratnosť stávok (RTP) má hodnotu 96,1 %. Nechýba divoký symbol, ale v tomto slote nenájdeš scatter symbol, bonusovú hru, voľné točenia či multiplikátor.

COINS OF LUCK

Tento nový slot v ponuke kasína Svet hier Niké je inšpirovaný témou starovekého Egypta a jeho mytológie. Táto dynamická a pútavá hra vás prenesie do dávnych čias a umožní vám získať veľa šťastných mincí. Grafika vyzerá moderne a zvukové efekty sú čistou inšpiráciou. Hudba rozhodne pridáva na atmosfére a cítite sa ako veľký hráč. V tejto hre sa pripravte na symboly mužských hrdinov či mýtických kreatúr. Scattered Wild symboly v počte 3+ vám prinesú 10 voľných točení a multiplikátory. Špičková grafika, možnosť získania 10 free spinov + multiplikátory a funkcia hazardu sú najväčšími plusmi slotu Coins of Luck.

BIG X

Originálna hra od Synot Games, ktorá prináša len jeden typ symbolov a to Bary v troch rozličných farbách. Na troch valcoch napriek tomu zažiješ množstvo zábavy, výhry môžeš poskladať na 27 výherných líniách. Tento slot má pripomínať automat v kamennej herni, takže na svoje si prídu priaznivci klasiky ako zo „starej školy“. Zaujímavým prvkom je, že pri zhode dvoch rovnakých symbolov sa tieto valce zastavia a máš šancu dotočiť si na zostávajúcom valci chýbajúci symbol do výhernej kombinácie.

SHURIKEN LEGEND

Staňte sa svedkom rozuzlenia legendy v úžasnej ukážke umenia a boja. Nasleduj nečestného samuraja, ktorý si vydláždi cestu svojou obľúbenou zbraňou. Slot má 5 výherných línií, nechýba divoký symbol a free spiny.

MOONLIGHT FORTUNE 50

Vydajte sa na magickú cestu a získaj požehnanie prírody v podobe divokých symbolov a bonusových zatočení zadarmo. Magický, svieži automat 5×4 s 50 výhernými líniami a nahromadenými divokými symbolmi. Scatter symboly spúšťajú funkciu Free Spins.