Začiatočnícke šťastie? Prvý poker, za dolár vyhral milión!

Začiatočnícke šťastie? Prvý poker, za dolár vyhral milión!

Začiatočnícke šťastie alebo umenie? Šťastný hráč v kasíne v Las Vegas vo svojej prvej poker hre vyhral za jeden dolár takmer 1 milión USD!

Šťastný nováčik v obľúbenom kasíne Flamingo na stripe v Las Vegas vyhral jackpot v pokri vo výške takmer 1 milión dolárov. Určite začiatočnícke šťastie, pomyslia si mnohí.

Prvýkrát hral pai gow poker, za dolár vyhral milión

Hráč vyhral svoju úplne prvú hru vo Face Up Pai Gow Poker a progresívny jackpot vo výške 968 167 dolárov. Okrem toho aj bonus v hodnote 5 tisíc amerických dolárov.

Podľa Las Vegas Sun je šťastným výhercom majiteľ nechtového štúdia z Washingtonu. Tento zdroj tvrdí, že miliónovú výhru dosiahol šťastlivec vo svojej úplne prvej hre pokru. Víťazná ruka bola „straigt flush“ v srdcovej farbe.

Flamingo je jedným z najstarších kasín v „meste hriechu“. Hráčom poskytuje na obrovskej ploche viac ako 2 tisíc výherných automatov a 90 stolových hier. Informuje o tom Caesars.

Toto kasíno sa v poslednom období sústredí na Pai Gow poker, pretože nedávno Flamingo uviedlo stôl na Mini Pai Gow poker ako vôbec prvé kasíno v Las Vegas.

Túto hru vytvoril v roku 1985 v Spojených štátoch Sam Torosian, majiteľ klubu Bell Card Club. Hra sa hrá so štandardným balíčkom 52 kariet a s jedným žolíkom.

Ak vás zaujíma poker a veci súvisiace s touto obľúbenou kartovou hrou, TU sa môžete dočítať viac. Napríklad o tom, ako hviezdny brazílsky futbalista Neymar nedávno vyhral pokrový turnaj a porazil aj profesionála. Alebo akých je päť zásadných rozdielov medzi hráčmi pokru a blackjacku.