VIDEO Šokujúce! Hráč pokeru sa v kasíne vo Vegas pobil s dílerom

VIDEO Šokujúce! Hráč pokeru sa v kasíne vo Vegas pobil s dílerom

Poker je hra plná emócií, napätia a adrenalínu. No v Aria Poker Room v Las Vegas emócie explodovali natoľko, že sa hráč pokeru pobil s dílerom.

V pokeri ide častokrát do tuhého. Je to adrenalínová hra plná napätia a emócií. Jednému hráčovi pokeru sa emócie vymkli zjavne spod kontroly. V Aria Poker Room v Las Vegas sa pobil s dílerom a v kasíne zavládla panika.

Hráč pokeru sa vo Vegas pobil s dílerom

Sociálnymi sieťami koluje 42-sekundové video, ktoré ukazuje, ako nemenovaný hráč pokeru bojuje s dílerom v Aria Poker Room vo Vegas.

Bitka sa začala pri pokerovom stole. Do súboja sa okamžite začali zapájať ďalší ľudia, díler dostal niekoľko úderov a hráč ušiel.

Informáciu aj s videom priniesol portál cardplayer.com.

Díler následne začal prenasledovať hráča pokeru, ktorého na videu vidieť, ako chytí malý stolík, aby ho odhodil, no prítomní ich dokázali od seba oddeliť a roztržka sa viac nevyhrotila.

Krátko po tom, ako sa uvedené video stalo virálnym, na stránke GoFundMe sa začalo pre dílera zbierať 2 500 dolárov. Zbierka mala obrovský úspech, pretože ľudia sa mu vyzbierali dokonca na 6 tisíc dolárov.

Stránka tvrdí, že díler je veľmi obľúbený u hráčov a neznámy hráč pokeru ho napadol a díler sa jednoducho len bránil. Farah Galfond, žena Phila Galfonda, na sociálnej sieti Twitter uviedla, že bol díler napadnutý a dokonca na neho bolo hodené pivo.

Faktom je, že uvedený incident napriek všetkému môže stáť dílera licenciu.