Video poker a najčastejšie chyby, ktoré hráčov pripravujú o peniaze (2.)

Video poker a najčastejšie chyby, ktoré hráčov pripravujú o peniaze (2.)

Video poker patrí k najvýhodnejším hazardným aktivitám z pohľadu hráčov, ale pozor na najčastejšie chyby, ktoré hráčov pripravujú o veľké peniaze.

Využitie zlej stratégie

Video poker nevyžaduje komplikované stratégie, ale musíte vedieť optimálnu stratégiu a správne ju využívať na úspech. Existuje strategická tabuľka, v ktorej máte rozpísané optimálne riešenia jednotlivých situácií. Ide o niečo podobné ako základná stratégia v blackjacku. Tieto stratégie vznikli na základe obrovského množstva dát a vytvorili ich skúsení odborníci. Preto vás ich konzistentné využívanie môže priviesť k úspechu a slušným ziskom.

Zlý bankroll manažment

Zlý manažment so svojím bankrollom stojí za množstvom neúspechov hazardných hráčov a to nemusí byť len video poker, ale akákoľvek hazardná hra. Určite odporúčame nastaviť si limity, aby ste nestratili viac peňazí, ako si môžete dovoliť prehrať. Limity bankrollu uľahčia odchod z hry, keď príde ten správny čas. Ukončenie hry v správnom čase vám môže pomôcť skončiť v zisku, resp. vyhnúť sa prehĺbeniu strát.

Hranie nesprávnej video poker hry

Výber nesprávneho stroja, resp. hry patrí medzi najbežnejšie chyby hráčov vo video pokri. Musíte byť dôslední v kontrole výplatnej tabuľky každého prístroja, na ktorom chcete video poker hrať. Je to však len jeden aspekt, ktorý pri výbere správnej hry musíte zvážiť. Existujú desiatky rozličných variácií video pokeru a hranie online vám umožní vybrať si z nich tú optimálnu.

Jacks or Better, Deuces Wild, Aces and Faces, Joker Poker, Double Bonus alebo Aces & Eights. To sú najbežnejšie druhy, ale zoznam pokračuje ešte podstatne ďalej. Svoju stratégiu musíte zakaždým upraviť v závislosti od druhu video pokerovej hry, ktorú zvolíte.

Video poker patrí do úzkeho okruhu hazardných hier, na ktorých môžeš reálne zarábať. Pretože majú vysokú hodnotu RTP (priemerná návratnosť stávok), ale za využitia optimálnych podmienok. To znamená výber správnej hry s najlepšou výplatnou tabuľkou a využitie základnej stratégie. Teraz, keď poznáte najbežnejšie chyby, tak robte všetko pre to, aby ste sa im vyhli.