Prečo top hráči uprednostňujú živé turnaje pokru?

Prečo top hráči uprednostňujú živé turnaje pokru?

Top hráči uprednostňujú živé turnaje pokru. Pozreli sme sa na najväčšie dôvody, ktoré ich k tomu vedú.

5 dôvodov, prečo top hráči preferujú živé turnaje pokru

Celoživotné spomienky

Pokrové turnaje live predstavujú zakaždým nezabudnuteľné príležitosti. Nie sú to peniaze, ani vzrušenie z víťazstva, ale spomienky, ktoré v hráčoch pretrvávajú navždy. Online turnaje pokru takéto možnosti neprinášajú a preto top hráči vyhľadávajú tie živé.

Viac času na rozhodovanie

Nedostatok času čítať súperov alebo málo času na rozhodovanie. Na tieto veci občas počuť sťažnosti hráčov online pokrových turnajov. Live pokrové turnaje prebiehajú v podstatne pomalšom tempe. Umožňuje hráčom lepšie analyzovať hru súperov a poskytuje viac času na prijímanie dôležitých rozhodnutí. Mnohí z najlepších pokrových hráčov sa online turnajom vyhýbajú pre ich prílišnú uponáhľanosť.

Oveľa menej rozptýlení

Kľúč k pokru bez rozptyľovanie? Live turnaje. Hranie akejkoľvek online hry je plné rozptýlení. Vreštiace deti, susedia venujúci sa prerábke bytu, zapnutý televízor či rádio, iné internetové stránky a to všetko vás pri hraní pokru online oberá o pozornosť.

Možnosť vyšších výhier

Mnoho hráčov pokru láka hrať turnaje online nižšia výška buy-inov. Live pokrové turnaje síce vyžadujú vyššie buy-in peniaze, ale na druhej strane vzhľadom k tomu prinášajú vyššie možnosti výhier. Presne to láka top hráčov pokru hrať poker live.

Slabšia konkurencia

V online turnajoch pokru je konkurencia zvyčajne kvalitnejšia. Živé turnaje pokru lákajú napríklad množstvo turistov, začínajúcich hráčov alebo ľudí, ktorí chcú skúsiť len niečo nové a zabaviť sa. Tieto „ryby“ dokážu skúsení a kvalitní hráči pokru využiť na svoj profit.

6 dôvodov, prečo poker môže nováčikov vyjsť poriadne draho TU.