Poker tip: Prečo hrať hry hlboko pod svoj bankroll?

Poker tip: Prečo hrať hry hlboko pod svoj bankroll?

Prinášame vám ďalší dobrý tip na poker. Vysvetlíme, prečo je dobré hrať hry hlboko pod svoj bankroll.

Skúsení odborníci odporúčajú zaneprázdneným hráčom pokru dobrý tip, ako zlepšiť svoju hru a výsledky. Vyberať si hry s nižším buy-inom, resp. hrať hry dostatočne hlboko pod svojím bankrollom.

Rada na poker? Vyberajte hry s dostatočne nízkym buy-inom

Táto suma bude pre každého hráča iná a závisí od konkrétnej výšky vášho kapitálu, ktorý môžete na poker použiť. Ak máte napríklad bankroll v hodnote 1000 €, tak vyberajte hry s buy-inom v hodnote 100€ alebo menším.

Ak je váš bankroll 100 €, tak hrajte radšej online hry s mikro buy-inom 5 € alebo menej.

Vyberať hry s nízkym buy-inom má niekoľko pozitívnych efektov na váš poker. Dôležitý prínos tejto rady je, že vás zbaví zbytočného tlaku, čo sa týka peňazí. Môžete 100 % svojej pozornosti venovať výlučne samotnej hre bez zbytočného stresu o financie.

Druhý dôležitý prínos, ktorý tento tip na poker prináša do vašej hry: môžete hrať podstatne dlhšie. Dáva vám to extra čas na zbieranie skúseností a na poučenie zo svojich chýb. Váš bankroll vydrží významne dlhšie, ako by ste volili hry s vysokým buy-inom.

Doprajte si dostatočný čas na tréning, zvýšte svoje skúsenosti a celkovo posúvajte svoju hru na vyššiu úroveň vďaka osvedčenému tipu a to vyberať poker hry s dostatočne nízkym buy-inom vzhľadom na váš bankroll.

Úplne jednoduchá matematika: hrajte v pokri hry hlboko pod úroveň vášho bankrollu a nemusíte mať strach o peniaze. Uvoľnenejší prístup k samotnej hre prinesie viac zábavy, radosti a tiež zlepší vašu hru.

Prečo je dobré v pokri často skladať? Dozviete sa TU!