Poker set: 5 najluxusnejších všetkých čias

Poker set: 5 najluxusnejších všetkých čias

Poker sa hrá nielen v online či kamenných kasínach. S veľkou obľubou sa hrá tiež na domácich akciách. Toto je 5 najluxusnejších poker setov! Keď s nimi prídete, všetky oči budú len na vás.

Poker set: 5 najluxusnejších všetkých čias

Cartier Bold

Príďte s touto pokerovou súpravou v hodnote 10 000 dolárov od spoločnosti Cartier a okamžite sa stanete stredobodom pozornosti. Či sa vám to páči alebo nie, Louis-François Cartier, známym špičkový dizajnér šperkov navrhol aj pokerové sety. V poker sete Cartier budete mať 360 žetónov v piatich rôznych farbách. Tiež sú v ňom aj dva balíčky kariet a päť rôznych tmavočervených kociek so zlatými poťahmi krásne usporiadaných vo veľmi praktickom kufríku.

Buckingham Poker Box – Lancelot Lancaster White

Tento poker set má hodnotu až 28-tisíc dolárov. Umelecké dielo, ktoré stelesňuje remeselné umenie a kreativitu. Ide o limitovanú edíciu 20 ručne vyrobených čiernych pokerových boxov a ktoré navrhol Linz Davis. Ružové zlato s 18-karátovou kvalitou a mosadzným kovaním. Na pokerový box máte možnosť zapísať si meno alebo unikátny nápis. Taktiež poskytuje plnohodnotnú exkluzivitu.

Vintage Cartier

Ďalší podarený kúsok od Cartiera. Tento má hodnotu 30-tisíc dolárov, ale vlastní ho len pár vyvolených. Aj vy môžete patriť medzi nich!

The Meteorite

Hodnota tohto pokerového setu je 150-tisíc dolárov. Obsahuje 120 žetónov, kompletnú sadu kariet a päť kociek zo slonoviny. Kúsky v tejto pokerovej sade sú navrhnuté z 18-karátového zlata a pokryté množstvom drahých kovov, ako sú zafíry, diamanty a rubíny. Kocky sú vyrobené zo švédskej mamutej kosti. Vonkajšia časť je z hladko leštenej kože a interiér je potiahnutý veľmi jemnou kožou zo sobieho lýtka.

Geoffrey Parker Poker Set

Pokerový set, ktorý je najdrahší a predáva sa za 7,5 milióna dolárov. Pokerové žetóny sú navrhnuté z 18- karátového bieleho zlata a posiate diamantmi. Obal je vyrobený z aligátorej kože a so zámkom z bieleho zlata, ktorý je ozdobený diamantmi. Štyri balíčky hracích kariet majú platinovú úpravu. Ale ak sa vám bude v pokeri dariť, možno si na tento luxusný kúsok časom našetríte.

Tak inšpiráciu na najbližšiu pokerovú párty už máte. A teraz už len vybrať si.