Poker naživo verzus online poker? Výhody a nevýhody oboch

Poker naživo verzus online poker? Výhody a nevýhody oboch

Poker naživo alebo online poker? Aké sú výhody a nevýhody oboch?

POKER NAŽIVO

Výhody: Osobné udalosti vytvárajú nezabudnuteľné zážitky a aspekt socializácie. Pri pokri naživo môžete spoznať množstvo zaujímavých ľudí, z ktorých sa môžu stať vaši priatelia. Poker naživo prináša výhodu aj v tom, že protihráčov môžete lepšie prečítať. Tempo hry je pomalšie a dáva vám viac času na rozhodovanie. Živé turnaje majú zvyčajne aj väčšie možnosti výhier. Živý poker prináša tiež menej rozptýlení ako online poker. Doma môžu plakať malé deti, je pustená televízia, žena sa vás pýta na nákup a podobne.

Nevýhody: Jednou z kľúčových nevýhod živého pokru je nepohodlie. Ak chcete hrať poker naživo, tak musíte cestovať na miesto konania. Okrem toho, sumy buy-inov sú zvyčajne vyššie. Musíte riskovať viac peňazí. Prevádzka živých hier je drahšia, preto aj zrážka kasín z výhier hráčov je vyššia. Poker naživo prináša nevýhodu aj v tom, že sa musíte spoľahnúť na konkurenciu, ktorá je v daný čas na danom mieste. Online poker umožňuje výber konkurencie z celého sveta.

ONLINE POKER

Výhody: Najpohodlnejší spôsob hrania, pretože môžete hrať akúkoľvek pokrovú hru kedykoľvek a kdekoľvek. Môžete ľahko nájsť turnaje, ktoré najviac preferujete. Výrazne širší výber hier je ďalšou výhodou online pokru. Pri online verzii máte prístup ku štatistikám hry a ostatných hráčov. Tie vám môžu veľmi pomôcť pri rozhodovaní. Môžete hrať s ľuďmi z celého sveta, takže o konkurenciu nikdy nebude núdza. Jednoduchšie viete nájsť hry zodpovedajúce vášmu bankrollu, pretože buy-iny sú zvyčajne nižšie. Skúsení hráči využívajú online poker na to, aby mohli hrať na viacerých stoloch naraz a zvyšujú svoj výherný potenciál.

Nevýhody: Chýba sociálny aspekt a osobná interakcia s hráčmi, ktorú žiadny chat nenahradí. Ostatných hráčov fyzicky nevidíte, takže je ťažšie ich prečítať. Online poker prináša ďalšie veci a potenciálne problémy, ktoré musíte riešiť. Napríklad vypadávajúce internetové pripojenie alebo rôzne legislatívne obmedzenia v niektorých štátoch týkajúce sa online hazardu.