Poker: Ako mať pod kontrolou kvalitu súperov pri stole?

Poker: Ako mať pod kontrolou kvalitu súperov pri stole?

Poker je hra nielen o šťastí, ale do značnej miery aj o schopnostiach. Ako mať pod kontrolou kvalitu protihráčov pri stole?

Zamyslite sa nad nasledujúcimi otázkami. Ak nájdete piatich ľudí na ulici, ktorí nikdy predtým nehrali poker a budete proti nim hrať pri stole, myslíte si, že máte dobrú šancu vyhrať? A čo ak by ste šli na World Series of Poker, zobrali piatich hráčov od finálového stola a hrali proti nim? Aké by boli šance na výhru proti týmto hráčom?

Je veľmi jednoduché pochopiť, čo týmito otázkami cielim. Keď hráte poker proti hráčom, ktorí nie sú v tejto hre dobrí, máte lepšiu šancu vyhrať. Určite v porovnaní s hrou proti hráčom, ktorí sú lepší ako vy. Teraz nastáva kľúčová otázka a to, ako môžete kontrolovať úroveň vašich protihráčov pri stole?

Poker: Ako mať pod kontrolou kvalitu súperov pri stole?

Musíte začať premýšľať o spôsoboch, ako buď nájsť stoly so zlými pokrovými hráčmi, alebo si zostaviť vlastný stôl zlých pokrových hráčov.

Môžete odštartovať týždennú pokrovú hru, kde budete kontrolovať kto bude pozvaný a kto nie. Niektorí hráči pokru to robia a vďaka tejto stratégii zarábajú zaujímavé peniaze.

Ak hráte poker v kasíne alebo online, zapamätajte si, že najhorší hráči zvyčajne sedia pri stoloch, ktoré majú najnižšie limity.

Naučte sa tieto jednoduché rady ako kontrolovať kvalitu hráčov pri vašom stole a verte, vaše šance na úspech v pokri výrazne pôjdu hore.

V prípade, že hľadáte inšpiráciu, aby vaša kvalita hry v pokri rástla, možno vás zaujme článok o tom, prečo špičkoví hráči uprednostňujú živé turnaje pokru.