Online poker: TOP 10 tipov od profesionálnych hráčov

Online poker: TOP 10 tipov od profesionálnych hráčov

Online poker môžete hrať výlučne pre zábavu, ale môžete vyhrať aj krásne peniaze. Aby ste zlepšovali svoje schopnosti v tejto hre, potrebujete vedieť, ako na to. Toto je TOP 10 tipov od profesionálnych hráčov.

Online poker a 10 skvelých tipov od profesionálnych hráčov

Trénuj svoje telo aj myseľ

Profesionálni hráči pokru pripomínajú profesionálnych športovcov. Pravidelne trénujú svoje telo aj myseľ, aby dokázali zvládať vyčerpávajúce turnaje, ktoré môžu trvať aj 16 hodín. Ich pravidelná rutina obsahuje fyzický tréning a meditáciu. Dôležité je tiež neustále študovať, Negreanu radí 20 % času venovať štúdiu a 80 % času hraniu.

Hraj cash games aj turnaje

Mnoho hráčov sa zameriava len na turnaje, pretože sú dynamické, vzrušujúce a ponúkajú veľké výhry. Cash games však môžu vylepšiť z dlhodobého hľadiska vaše výkony v turnajoch. Sú komplexnejšie a nútia vás robiť náročnejšie rozhodnutia.

Ber online poker ako svoju profesiu

Pristupujte k online pokru ako k podnikaniu. Evidujte si podrobné záznamy, aby ste mali prehľad o nákladoch a ziskoch. Identifikujte vzory úspechu a neúspechu a na základe toho vylaďte svoju stratégiu.

Využívaj online zdroje

Využívajte online pokrové nástroje, aby ste sa posúvali stále vpred. Umožnia vám urýchliť proces učenia.

Buď objektívni pri bad beatoch

Kľúčový rozdiel medzi amatérskym hráčom pokru a profesionálnym je ten, že profesionáli si dokážu uvedomiť, kedy bad beat (zlý rytmus alebo rozptyl, jednoducho obdobie, keď sa nedarí) pochádza zo smoly alebo zlej hry. Vzhľadom na emócie, ktoré môže bad beat v hráčoch vyvolať, to chce skutočne veľkú sebadisciplínu a kontrolu.

Manažuj správne svoj bankroll

Online poker je hazardná hra, v ktorej základom je ochrániť svoj bankroll (kapitál, peniaze určené na hranie) a ešte lepšie, zveľaďovať ho. Držte sa stávok, ktoré si môžete dovoliť z dlhodobého hľadiska.

Čítaj svojich súperov

Snažte sa odhaliť zvyky svojich súperov, ich silné a slabé stránky. Dôležité je načasovanie. Existujú hráči, ktorí konajú rýchlo, keď sú silní alebo keď sú slabí. Vypozorujte to a využite vo svoj prospech. Sledujte ich tendencie a zvyky, upravte na základe toho svoje konanie.

Uč sa techniky pokru od iných hráčov

Nebuďte frustrovaní z toho, keď narazíte na lepších hráčov pokru, ktorí vás rozdrvia. Snažte sa naučiť ich techniky a učením od skúsenejších a lepších hráčov sa môžete len posunúť vpred.

Nauč sa ako na value stávky

Najspoľahlivejším spôsobom, ako vyhrať peniaze v pokri, je dostať zaplatené, keď máte najlepšiu kombináciu. Toto sa nazýva value betting a je jedným z najdôležitejších aspektov profesionálneho pokru. Aby ste zvládli umenie hodnotového stávkovania, musíte vedieť, kedy sú kurzy vo váš prospech, a podľa toho hrať.

Maj pevný základ

Hra z pevného základu v počiatočných fázach hry vám môže pomôcť, pokiaľ ide o odhad vašich súperov pri stole. Osvojením si konzervatívnehoštýlu a hraním solídnej základnej pokrovej taktiky môžete ovplyvniť aj to, ako vás ostatní hráči vnímajú. Výsledkom je, že neskôr môžete viac riskovať a blafovať. Profesionál v online pokri začína hru opatrnejšie a radí to aj vám.