Nováčik NBA naštval hviezdneho Stepha Curryho: Zabudol pokerové žetóny!

Nováčik NBA naštval hviezdneho Stepha Curryho: Zabudol pokerové žetóny!

Nováčik tímu zámorskej basketbalovej NBA James Wiseman naštval hviezdnych spoluhráčov vrátane Stepha Curryho. Na trip zabudol doniesť pokerové žetóny!

Center James Wiseman je nováčikom v NBA. Oblieka dres tímu Golden State Warriors. Ako „zelenáč“ mal za úlohu od veteránov nosiť na tripy výbavu na poker.

Nováčik zabudol pokerové žetóny, naštval tým hviezdy

Wiseman v rozhovore pre The Undefeated uviedol, že túto úlohu mu zadal hviezdny spoluhráč Steph Curry. Wiseman na jednom z tripov zabudol pokerové žetóny. Dovtedy si ani len neuvedomil, ako túto hru jeho spoluhráči berú. No dali mu to pekne „vyžrať“.

Wiseman sa rozhodol opustiť tím University of Memphis po len jednom roku. V drafte si ho Golden State Warriors vybrali z celkového druhého miesta.

Mladíkovi chýba ešte desať mesiacov na to, aby mohol legálne hrávať v kasíne. Možno aj preto spomínaným žetónom neprikladal dostatočnú dôležitosť, čo mu dali spoluhráči patrične pocítiť.

Ak by rodák z Nashvillu nemal v obľube kartové hry, asi len ťažko by zapadol medzi niektorých skúsenejších spoluhráčov, ktorí ich obľubujú.

Curry patrí medzi nadšencov pokeru a svedčí o tom aj skutočnosť, že Wisemanovi nakázal, aby „strážil svojím životom“ pokerové žetóny.

Golden State Warriors skončili v tejto sezóne NBA na ôsmej pozícii v tabuľke Západnej konferencie. Hrali baráž o postup do play off, v ktorej prehrali s Lakers tesne 100-103.