Neymar vyhral pokrový turnaj, porazil aj profi hráča

Hviezdny brazílsky futbalista Neymar je známy vášňou pre poker. V posledných hodinách roka 2021 vyhral pokrový turnaj, porazil aj profesionálneho hráča.

Miluje futbal, párty, pekné ženy a poker. Tak by sa pár slovami dal vystihnúť hviezdny brazílsky futbalista Neymar, hráč francúzskeho Paríž Saint-Germain.

Neymar, ktorý aktuálne na pohyb využíva barle, pretože utrpel nepríjemné zranenie členka. Ani to ho nezastavilo v relaxe v podobe milovaného pokru.

Neymar vyhral pokrový turnaj, porazil aj profi hráča

Rehabilituje v rodnej Brazílii a v rámci silvestrovských osláv zorganizoval pokrový turnaj, ktorý vyhral. Porazil aj brazílskeho pokrového profi hráča Andreho Akkariho. Informuje o tom britský The Sun.

Neymar bol neprehliadnuteľný nielen svojimi výkonmi pri pokrovom stole, ale tradične aj oblečením. Zvolil výraznú zelenú mikinu a slnečné okuliare s krikľavým zeleným rámom.

Silvestrovskú oslavu absolvoval známy párty boy vo svojom sídle v letovisku Mangaratiba neďaleko Rio de Janeiro.

Neymara často obviňujú z toho, že je až príliš často zranený a z častých párty. V nedávnom rozhovore na tieto obvinenia reagoval:

„Chodím von, keď môžem. Keď sa dá, keď viem, že na druhý deň netrénujem. Neprestanem robiť nič. V čom je problém? Môžete ma súdiť za to, čo robím na ihrisku. Tam vám to dovolím. Ale nie za to, čo robím vonku.“

Nedávno sa ho zastal krajan a legendárny brazílsky útočník Ronaldo, ktorého tiež obviňovali zo záľuby v párty a alkohole.

„Trpel som rovnako ako Neymar. Súkromný život známej alebo slávnej osoby či športovca by nemal nikoho zaujímať. Čo na tom záleží, čo kto vypil, zjedol alebo nezjedol!“

Neymar sa v minulosti vyjadril, že poker miluje natoľko, že po skončení futbalovej kariéry by sa chcel stať profesionálnym hráčom.