Nemecká futbalová hviezda povedie svoju krajinu na MS v amatérskom pokeri

Nemecká futbalová hviezda Max Kruse povedie nemecký tím na MS v amatérskom pokeri. Zažiari okrem futbalových trávnikov aj pri pokerovom stole?

Max Kruse reprezentuje Nemecko na MS v amatérskom pokeri

Nemecká futbalová hviezda Max Kruse bol vybraný, aby reprezentoval svoju krajinu na nadchádzajúcich majstrovstvách sveta amatérskeho pokru. Dvojnásobný finalista WSOP  dúfa, že pomôže svojim spoluhráčom získať zlatú medailu.

32-ročná hviezda Unionu Berlín už reprezentuje svoju krajinu na futbalových trávnikoch. Hviezdil v tímoch ako Werder Brémy, St.Pauli, Borussia Moenchengladbach, Wolfsburg a Fenerbahce.

Vybral si ho kapitán nemeckého amatérskeho pokerového tímu Clément Hayer. Okrem nich sú v nemeckej zostave aj Leon Leisner a Pascal Iwersen.

Nemecko bude na MS v amatérskom pokeri čeliť tvrdej konkurencii v podobe ďalších deviatich tímov, ktoré tiež budú usilovať o zisk zlata – Rakúsko, Belgicko, Kanada, Anglicko, Írsko, Holandsko, Rumunsko, Škótsko a Wales budú bojovať o čo najlepší výsledok.

Zaradenie Maxa Kruseho do nemeckého tímu nie je vôbec obrovským prekvapením. Futbalista je fanatikom do pokeru a v živých turnajoch vyhral viac ako 130 tisíc dolárov. Vidieť, že sa mu darí skórovať nielen na zelených trávnikoch do brán súperov, ale aj pri pokerových stoloch.

V roku 2014 obsadil parádne 3. miesto na turnaji World Series of Poker a vyhral takmer 37 tisíc amerických dolárov.

Vedeli ste o tom, že aj hladina vášho testosterónu môže ovplyvniť váš (ne)úspech v pokeri? Viac sa dočítate v tomto článku.

Kruse žiari aj v aktuálnej bundesligovej sezóne. So šiestimi gólmi na konte je najlepším strelcom Unionu Berlín. S piatimi asistenciami je najlepším nahrávačom v tíme. Je štvrtým najlepším strelcom medzi nemeckými hráčmi v Bundeslige.