Miluješ video poker? 5 tipov ako byť lepším hráčom

Miluješ video poker? 5 tipov ako byť lepším hráčom

Video poker si získava čoraz viac fanúšikov a preto ti prinášame päť výborných tipov, ako byť lepším hráčom.

Obľubuješ video poker? Týchto päť tipov ti pomôže byť lepším hráčom

Základom je baviť sa

Určite ste si to už všimli pri akejkoľvek činnosti v živote, ale keď sa pri tom bavíte, tak aj výsledky sú lepšie. Základom nielen pre video poker, hazardné hry, ale pre všetko, čo robíte – robte to s radosťou a najmä sa pri tom bavte. Potom nebudeš zažívať stres, budeš plne uvoľnený a tvoje fyzické aj mentálne schopnosti budú na najvyššej úrovni. Preto si vyber hru, nalej si obľúbený drink a užívaj si jazdu!

Základná stratégia

Základnú stratégiu nemá len blackjack, ale aj video poker. Pre každú formu video pokru experti rozlúštili kód a vytvorili komplexnú základnú stratégiu. Ak budete hrať dlhodobo na základe odporúčaní matematických analytikov a podľa základnej stratégie, dokážete výrazne znížiť výhodu kasína. Vyhľadajte základnú stratégiu na internete a osvojte si ju!

Tréning

V každej činnosti, v ktorej sa chceš zlepšiť, potrebuješ kvalitný a pravidelný tréning – hazardné hry nevynímajúc. Vyhľadajte Video Poker Trainer a tento bezplatný trenažér vám pomôže zdokonaliť sa v hre. Precvičíte si používanie základnej stratégie a pritom neriskujete žiadne financie. Výborný spôsob na zlepšovanie svojich schopností a keď budete dostatočne dobre pripravení, neváhajte ísť naostro do reálnej hry!

Vyhľadaj najlepšiu hru

Video poker ponúka rôzne typy a varianty hier, preto je nesmierne dôležité vybrať si ten najvýhodnejší. Na internete nájdete webové stránky a aplikácie, ktoré vám pomôžu vyhľadať najvýhodnejšie hry vo vašom regióne. Stačí len googliť a vyhľadávať.

Vyhľadajte najlepšie výplaty

Každý variant video pokru ponúka niekoľko rôznych verzií výplatných tabuliek. To znamená, že potrebujete poznať všetky výplatné tabuľky jednotlivých verzií hry, aby ste vedeli zistiť, ktoré vyplácajú najlepšie. Venujte tomu pozornosť, aby ste hrali tú najvýhodnejšiu dostupnú verziu hry!