Čítanie protihráčov v pokri: Spôsob uzatvárania stávok

Čítanie protihráčov v pokri: Spôsob uzatvárania stávok

Zvládni čítanie protihráčov v pokri a otvor svoju cestu k úspechu. Ver či nie, ale aj spôsob uzatvárania stávok veľa prezrádza a ty to môžeš dokonale využiť!

Čítanie protihráčov v pokri: Spôsob uzatvárania stávok

Základné pravidlo pre čítanie protihráčov v pokri hovorí o tom, že prejavy sily znamenajú zvyčajne slabú kombináciu kariet na ruke. Naopak nenápadné prejavy či prejavy slabosti, signalizujú skrývanie silnej kombinácie kariet. Na základe tejto teórie to funguje aj pri čítaní spôsobu uzatvárania stávok protihráčov.

Odhaliť silu súperovej kombinácie môžeš práve aj na základe spôsobu uzatvárania stávok. V prípade, že súper uzatvára stávku energicky, silene, prudkým spôsobom, tak je pravdepodobné, že má slabé karty. Tichá voda brehy myje a ak uzatváranie stávky protihráča prebehne ticho a nenápadným spôsobom, je veľmi pravdepodobné, že má silné karty.

Dokonca niektorí hráči sprevádzajú uzatváranie svojej stávky aj verbálnym prejavom. Ak utrúsia niečo sebavedomé alebo optimistické, zvyčajne je to presne naopak a zakrývajú tým slabú kombináciu na ruke. V prípade uzatvorenia stávky tichým spôsobom alebo negatívnym komentárom je zrejmé, že sa za tým skrývajú silné karty.

Veľký pozor si dávaj na hráčov, ktorí rovnakým spôsobom uzatvárajú stávky po celý čas. V týchto prípadoch toho veľa o sile ich kariet neprečítaš. Ľahostajná či navonok nepremyslená stávka môže vzbudzovať nedôveru, ale naopak zvyčajne ide o silnú kombináciu kariet na ruke, aj na toto si daj dobrý pozor.

Spôsob uzatvárania stávok môže prezradiť o kvalite kariet súperov veľa a patrí medzi základné aspekty pre správne čítanie protihráčov v pokri.