Ako vyhrávať: 5 tipov na online poker

Ako vyhrávať: 5 tipov na online poker

Ako vyhrávať a zvýšiť svoje šance na úspech? Týchto päť tipov na online poker ti určite pomôže stať sa lepším a nebezpečnejším hráčom.

5 tipov na online poker: Ako vyhrávať a stať sa lepším hráčom

Začni s nižšími stávkami

V duchu hesla „pomaly ďalej zájdeš“ odporúčame začínať online poker s hrami s nižšími stávkami. Naberieš cenné skúsenosti bez rizika značných finančných strát. Dopraj si dostatok času na prieskum a rozvoj. V týchto hrách máš navyše zvyčajne menšiu konkurenciu a slabších protihráčov, takže aj vďaka tomu lepšiu šancu na úspech.

Ovládni základy

Kvalitný a honosný dom bez pevných základov neexistuje. Rovnako k tomu pristupuj aj pokiaľ ide o online poker. Hodnotenie jednotlivých pokrových rúk, ako hrať jednotlivé ruky, pravidlá hry, stratégie, tipy na blafovanie a podobne. Ovládni základy a potom môžeš pokračovať v stavbe ďalšieho poschodia mrakodrapu úspechu.

Zdokonaľ svoju pokrovú stratégiu

Až keď dokonale ovládneš základy, tak začni budovať svoju pokrovú stratégiu. Tú musíš zvoliť a budovať na základe konkrétnej varianty hry.

Uč sa

Učiť sa, učiť sa a učiť sa! Medzi najlepšie tipy na online poker musíme jednoznačne zaradiť aj nevyhnutnosť ďalšieho vzdelávania v tejto oblasti, naberania potrebných poznatkov a informácií. Čítajte články na internete od relevantných autorov, čítajte kvalitné odborné knihy o pokri, využite služby online kouča, sledujte hranie profesionálov, sledujte rozličné podcasty alebo trénujte v režime zadarmo. Len tak sa dokážete posunúť vo svojej hre na vyššiu úroveň.

Maj plán na bad beat

Bad beat je termín, ktorý sa v pokri využíva na situáciu, keď máte silnú ruku, ale napriek tomu prehráte. Frustrujúce a zvyčajne aj poriadne drahé. Mnoho hráčov po bad beate stratí rytmus, vôľu, koncentráciu a začnú kopiť chybné rozhodnutia, čím ešte prehlbujú svoje finančné straty. Ak nechcete skĺznuť do tohto bludného kruhu, tak musíte mať dopredu pripravený plán na bad beat. Dajte si prestávku, meditujte, doprajte si dychové cvičenia alebo ukončite hru ešte skôr, ako vás frustráciu úplne pohltí (aj vašu peňaženku).