Ako vybrať najlepšiu hru na video poker?

Ako vybrať najlepšiu hru na video poker?

Video poker sa medzi hazardnými hráčmi teší čoraz väčšej obľube. Ako vybrať najlepšiu hru?

Táto hra sa teší čoraz väčšej obľube a dôvodom môže byť aj skutočnosť, že kvalitní hráči na tejto hazardnej hre ročne vyhrávajú milióny eur. Ak chcete vedieť, ako si vybrať najlepšiu hru na video poker, čítajte ďalej.

Ako vybrať najlepšiu hru na video poker?

Poznajte výplatnú tabuľky

Každá video poker hra má svoju výplatnú tabuľku a tú používajú na určenie výšky výhier. Výplatné kurzy na jednom stroji sa môžu líšiť na druhom, aj napriek tomu, že ide o identickú hru. Ako nájsť hru s najlepšou výplatnou tabuľkou? Experti odporúčajú pozrieť hodnoty pre Full house a Flush. Výplatný kurz 9:6 sa vo všeobecnosti považuje za ten najlepší, ktorý možno nájsť.

Hľadajte hry s vysokou RTP

RTP alebo priemerná návratnosť stávok je dôležitá hodnota pri hazardných hrách, nevynímajúc video poker. Existujú typy hier, ako napríklad Deuces Wild, pri ktorých je návratnosť vyššia ako 100 %. To znamená, že výhru máte takmer zaručenú, pokiaľ budete používať optimálnu stratégiu.

Hľadajte bonusy

Jednou z najväčších výhod pre video poker je, že vývojári často do svojich hier pridávajú bonusové funkcie. Hranie týchto hier môže byť zábavnejšie, ako hranie štandardných hier a navyše dáva hráčom väčšie možnosti na výhry. Pozrite si ale dopredu podmienky na splnenie bonusov.

Čítajte recenzie hráčov

Ďalším dobrým tipom, ako si vybrať správnu hru je čítať recenzie hráčov. Niektoré stránky venujúce sa hazardným hrám dávajú hráčom možnosť recenzovať hry. Berte ich však s rezervou, pretože nespokojní hráči niekedy nezvyknú zachovať objektivitu. Vďaka recenziám ale môžete odhaliť zlé, nevýhodné či dokonca neférové hry.

Hry s viacerými rukami verzus jednou rukou

Ak chcete hrať video poker, tak jedno z prvých rozhodnutí, ktoré musíte urobiť je, aký typ hry chcete hrať. Napríklad musíte vedieť, koľko rúk chcete hrať naraz. Či chcete hrať s jednou rukou alebo viacerými rukami. Oba typy hry majú svoje výhody, ale pre začiatočníkov sú lepšou voľbou hry s jednou rukou.