Ako futbalové hviezdy Arturo Vidal a Gerard Piqué vyhrali pol milióna eur v pokerovom turnaji

Ako futbalové hviezdy Arturo Vidal a Gerard Piqué vyhrali pol milióna eur v pokerovom turnaji

Príhoda, ktorá obletela športový aj kasínový svet. Ako futbalové hviezdy Arturo Vidal a Gerard Piqué vyhrali v pokerovom turnaji pol milióna eur!

Arturo Vidal a Gerard Piqué sa v kasíne poriadne nabalili

Väčšinou sa do médií dostávajú obrovské sumy peňazí, ktoré najrôznejšie športové hviezdy prehrajú pri svojich potulkách kasínami.

No v lete 2019 obletela športový svet aj svet hazardných hráčov zaujímavá správa o tom, že hviezdna futbalová dvojica Arturo Vidal a Gerard Piqué vyhrali v pokerovom turnaji takmer pol milióna eur.

V tom čase obaja hrávali za FC Barcelona (v súčasnosti tam už pôsobí len Piqué, Vidal odohral sezónu 2020-21 v drese Interu Miláno).

Rozhodli sa odreagovať a zúčastnili sa podujatia Single-Day High Roller v Casino of Barcelona. Išlo o pokerový turnaj a ukázali, že sa nestratia nielen na futbalových trávnikoch, ale ani za pokerovým stolom.

Obaja brali značné výhry.

Gerard Piqué, ktorého priateľkou je slávna speváčka Shakira, získal dokonca druhú cenu a „zhrabol“ fantastickú čiastku vo výške 352 950 eur. Arturo Vidal vyhral 134 460 eur. Spoločne si teda barcelonská dvojica odniesla z kasína mastnú čiastku 487 410 eur.

Stredopoliar Vidal má kasína v obľube. V roku 2015 sa postaral o obrovský škandál. Počas Copa América, na ktorom reprezentoval Chile, nabúral vo svojom luxusnom červenom Ferrrari pri návrate domov s manželkou po návšteve kasína. Dokonca bol v podnapitom stave.