8 vecí, vďaka ktorým budete po narodení dieťaťa úspešnejší v pokeri (2.)

8 vecí, vďaka ktorým budete po narodení dieťaťa úspešnejší v pokeri (2.)

Ako môže narodenie dieťaťa zlepšiť vaše výsledky v pokeri? V druhej časti článku vám predstavíme ďalšie štyri veci, vďaka ktorým budete úspešnejší v pokeri

Úspešnejší v pokeri po narodení dieťaťa? Áno, vďaka týmto veciam

Naučia vás zlepšiť reč tela

Narodenie dieťaťa vás naučí zlepšiť reč tela. Jednu z najlepších rečí tela v pokeri má Martin Jacobson. Žulový výraz. Môžete s novorodencom chodiť na rukách po celej izbe. V momente ako sa prvý vlások dotkne vankúša, je bdelé. Musíte byť ako žula. Musíte sa občas naučiť svoje dieťa oblafnúť.

Naučia vás robiť ťahy

Cieľom je dostať novorodenca spať čo najrýchlejšie a najčastejšie. Mnohí rodičia (najmä otcovia), by radi preskočili čas až do fázy chodenia a rozprávania. Niečo v štýle Šípková Ruženka. Určité pesničky spievate, keď ich chcete uspať. Iné zas, keď ich kúpete alebo počas prebaľovania. Malé deti vás učia reagovať na konkrétne situácie. Naučí vás to robiť správne ťahy v pokeri.

Naučia vás byť v strehu dlhé hodiny

Niekedy sa pokerová hra poriadne natiahne. Musíte zostať bdelí a prítomní, aby ste zvýšili svoju šancu na úspech. Mať novorodenca, to vás dokonale pripraví na dlhé pokerové hry. Pri novorodencoch musíte byť v strehu 24/7. Najbližšie tri roky bude váš spánok poriadne obmedzený. Naučí vás to fungovať a byť v strehu aj v stave únavy a nedostatku spánku.

Naučia vás umeniu trpezlivosti

Netrpezliví ľudia v pokeri veľký úspech nedosiahnu. Preto je potrebné učiť sa väčšej trpezlivosti. Oceníte to nielen pri hraní pokeru, ale aj v ostatných oblastiach života. Pokiaľ ste netrpezliví pri starostlivosti o dieťa, malé stvorenie to vie dokonale vycítiť a oplatí vám to rovnakou mincou. To nechcete. Keď sa naučíte meditovať počas dlhých hodín nosenia dieťaťa na rukách, zlepší sa tým aj vaša hra v pokeri. To mi verte.

Ak chcete byť úspešnejší v pokeri, narodenie dieťaťa vám v tréningu mnohých dôležitých atribútov a mentálnych aspektov hry môže výrazne pomôcť a posunúť vás tým správnym smerom.