8 vecí, ktoré sa oplatí naučiť od poker profíkov (2.)

8 vecí, ktoré sa oplatí naučiť od poker profíkov (2.)

V prvej časti sme vám predstavili štyri veci, ktoré sa oplatí naučiť od poker profíkov. V druhej časti vám prinášame ďalšie štyri skvelé tipy!

Tieto skvelé veci sa oplatí naučiť od poker profíkov

Zistiť, ako rozpoznať hry s potenciálom

Poker profíci vedia, že ak chcú dosahovať dlhodobý a stabilný zisk, musia vyhľadávať pre nich najvýhodnejšie hry. V praxi to znamená vyhľadávať hry so slabšími hráčmi. Ak budete hrať pri stoloch s výrazne slabšou konkurenciou, vaša šanca na výhru výrazne stúpne.

Nikdy sa nevzdávajte dobrej veci

Keď poker profík nájde vhodný stôl, drží sa ho ako pes kosti. Existujú profesionálni hráči pokru, ktorí strávia aj 24 hodín denne pri pokrovom stole.

Rozmýšľajte nad dlhodobým úspechom

Elitní hráči pokru sa sústredia len na dlhodobý úspech. Viac ich zaujíma ich čistý zisk za 30 dní, ako výsledok ich poslednej hry. Okrem toho, profesionáli vedia, že hazard nevyhnutne prináša okrem výhier aj prehry. Vedia sa cez krátkodobý neúspech preniesť s chladnou hlavou.

Bankroll manažment základom všetkého

Bankroll manažment môže znamenať rozdiel medzi úspechom a neúspechom. Ak hráte poker a nemáte správne techniky riadenia svojho bankrollu či kapitálu, ste odsúdení na neúspech. Na narábanie s financiami v pokri musíte klásť rovnaký dôraz ako na ostatné aspekty hry. Ak nie aj väčší!

Viac zaujímavých článkov na tému poker môžete nájsť TU.