7 presvedčivých dôvodov prečo vyskúšať video poker (2.)

7 presvedčivých dôvodov prečo vyskúšať video poker (2.)

Presvedčivé dôvody, pre ktoré by si mal rozhodne vyskúšať video poker. V prvej časti sme ti predstavili prvé tri, v dnešnej druhej pridáme ďalšie štyri!

Dôvody, pre ktoré video poker musíš vyskúšať

Video poker ťa nepripraví o drinky zadarmo

Priznajme si to, existuje veľká skupina hazardných hráčov, ktorí chodia do kasína výlučne za zábavou. Dať si pár drinkov (najlepšie zadarmo), zabaviť sa či spoznať nových ľudí. Tiež chcú skúsiť svoje šťastie a možno vyhrať nejaké peniaze. Mnoho hráčov si myslí, že na drinky zadarmo potrebuje hrať za vysoké stávky alebo stolové hry. Omyl. Čašníci sa v kamenných kasínach často predierajú aj radmi hracích automatov a video poker strojov, takže o svoj drink zadarmo neprídeš.

Video poker je menej nákladný

Ak nemáte bankroll manažment, neviete čo robiť a kam ísť, tak návšteva kasína ťa môže vyjsť poriadne draho. Stolové hry dokážu pripraviť nových hráčov o peniaze veľmi rýchlo. Majú rýchle tempo a peniaze ubúdajú rýchlejšie, ako by si mnohí hráči želali. Strojové hry sú preto fantastickou alternatívou. Umožňujú hráčom hrať tak rýchlo alebo pomaly, ako sami chcú. Vďaka tomu si za rovnaké množstvo peňazí môžeš užiť viac hodín zábavy. Máš to plne pod kontrolou.

Môžeš si vybrať, s kým budeš hrať

Hazardné hry s inými hráčmi môžu byť najlepším alebo aj najhorším zážitkom v kasíne. Závisí to od mnohých faktorov, často mimo kontroly hráča. Jednoducho sa môžete ocitnúť pri stole s ľuďmi, s ktorými nechcete hrať. Navyše, pre menej šikovných alebo skúsených hráčov môže byť hranie pri plnom stole nepríjemné a vyvolávať úzkosť. Ak patríš k nim, potom bude pre teba lepšie a komfortnejšie držať sa pri stroji v odľahlej časti kasína. Keď budeš hrať video poker, môžeš si vybrať presne, kam si sadneš a pri kom budeš hrať. Prípadne ak chceš hrať sám, vieš si nájsť stroj v súkromí.

Na výber je množstvo hier

Stroje na video poker umožňujú hráčom vybrať si z niekoľkých rozličných variant hry. Ak však chcete maximalizovať svoj potenciál, tak je dobré držať sa jedného variantu hry a sústrediť sa práve na ten.