7 presvedčivých dôvodov prečo vyskúšať video poker (1.)

Prečo vyskúšať video poker? Týchto sedem dôvodov ťa presvedčí. V prvej časti predstavíme tri z nich.

Video poker je často podceňovaná hazardná hra. Kombinuje tradičný poker s hracím automatom. Hráčovi však prináša nielen skvelú zábavu, ale aj zaujímavý výherný potenciál.

Dôvody, pre ktoré rozhodne treba vyskúšať video poker

Jedna z najjednoduchších hazardných hier

Pri zvažovaní, ktorú hazardnú hru si idete zahrať, určite zvážte jednoduchosť. Väčšina hráčov bude s nami súhlasiť, že hry na hracích automatoch patria k tých najjednoduchším. Na hranie týchto hier nepotrebujete žiadne špeciálne znalosti ani obrovské skúsenosti. Ako ovládať stroj sa naučíte v priebehu niekoľkých sekúnd, úplne intuitívne. Ak chcete hrať video poker, stačia vám základné znalosti pokru. Dokonca aj keď váš prehľad v tejto hre nie je práve najlepší, hranie video pokru ti umožní učiť sa za pochodu. Cieľom hry je jednoducho nájsť čo najlepšiu kombináciu piatich kariet. Karty, kombinácie a ich hodnoty fungujú rovnako ako v klasickom pokri. Rozdiel medzi video pokrom a klasickým pokrom je v tom, že nehráte proti iným ľuďom, ale proti stroju.

Poker je zaujímavejší ako klasické hracie automaty

Pokiaľ je vaším cieľom len si sadnúť, vypnúť myseľ a len si zahrať niečo jednoduché, tak klasické hracie automaty sú pre vás správnou voľbou. Ale hry s možnosťou využitia stratégie sú určite zaujímavejšie a zábavnejšie. Klasické sloty sú trochu monotónne a stereotypné, to video poker rozhodne nie! Je jednoducho zábavnejší ako klasické hracie automaty. Pri tých stačí zvoliť výšku stávky, stlačiť tlačidlo a čakať na výsledok. Nič viac, nič menej. Hráči ale nemajú žiadnu kontrolu nad výsledkom hry, na rozdiel od toho video poker prináša túto možnosť. To robí z hry príťažlivejšiu a zaujímavejšiu.

Skvelý štartovací bod pre nových hráčov

Často sa diskutuje o tom, ktoré hazardné hry sú najlepšie pre začiatočníkov. Do tohto okruhu rozhodne musíme zaradiť aj video poker. Odpoveď je subjektívna a závisí od preferencií a osobnosti každého hráča individuálne. Prečo je video poker výborný pre začiatočníkov? Umožňuje hrať hru vlastným tempom, pomôže sa ti zlepšiť v klasickom pokri, ľahko nájdeš voľnú hru a počas hry cítiš minimálny alebo žiadny tlak, pretože nehráš proti iným hráčom.

V druhej časti predstavíme ďalšie štyri dôvody, pre ktoré video poker rozhodne treba skúsiť.