5 vecí, ktoré pri pokrovom stole nikdy nerobte

5 vecí, ktoré pri pokrovom stole nikdy nerobte

Predstavíme vám päť vecí, ktorým sa pri pokrovom stole snažte zakaždým vyhnúť.

Nikdy si nevyberte pokrový stôl, ktorý je mimo vašej ligy

Výber správneho pokrového stola je základom úspechu. Existujú rôzne varianty tejto obľúbenej kasínovej hry a dôležité je vybrať si pre vás tú správnu. Určite nezvoľte variantu pokrového stola, s ktorou nemáte žiadne skúsenosti, pretože výrazne znížite svoju šancu na úspech. Okrem toho vyberte pokrový stôl s najslabšou konkurenciou a buy inom, ktorý si môžete dovoliť.

Podvádzanie alebo neetické správanie

Podvádzanie do kasína nepatrí, ani za pokrové stoly. Po prichytení pri čine nasleduje nekompromisné vyhodenie od stola, resp. z kasína. Do úvahy prichádza hrozba ďalších disciplinárnych následkov a v neposlednom rade hanba, ktorú neetickým správaním utrpí.

Ďalšie veci, ktorým sa pri pokrovom stole určite vyhnite

Nadmerný prejav emócií

Výhry a prehry v akejkoľvek hazardnej hre vyvolávajú pochopiteľne v každom hráčovi emócie. Obzvlášť náročné ustáť tieto emócie v pokri, kde sledujete napríklad po prehre, ako iný hráč berie vaše žetóny. Kontrolujte svoje prejavy po výhrach aj prehrách.

Narúšanie tempa hry

Pokroví hráči zvyčajne patria medzi najskúsenejších a najrešpektovanejších v kasíne. Poker patrí medzi najzložitejšie hazardné hry a dôležité je dokonale ovládať pravidlá, aby ste nebrzdili tempo hry. V opačnom prípade vaša reputácia pri stole veľmi rýchlo upadne.

Nerešpektovanie ostatných hráčov alebo dílera

Neexistuje skrátka žiadne ospravedlnenie pre nerešpektovanie ostatných hráčov pri pokrovom stole. Pokiaľ uviaznete pri stole s neúctivým hráčom a veci sa vymykajú spod kontroly, radšej zvážte zmenu stola. Ešte horšie ako nerešpektovanie ostatných hráčov – nerešpektovanie dílera. Díleri robia svoju prácu a tou je rozdávanie kariet. Svojou prácou neovplyvňujú výsledok hry a dôležité pamätať na to, že vaše zlé karty nie sú ich vinou.