5 dôvodov prečo sa poker oplatí hrať

5 dôvodov prečo sa poker oplatí hrať

Poker patrí medzi najobľúbenejšie a najrozšírenejšie hazardné hry na svete. Nečudo, toto je 5 dôvodov, prečo sa ho oplatí hrať.

Päť dôvod prečo sa poker oplatí

PROFIT

Poker patrí medzi niekoľko málo hazardných hier, v ktorých môžete skutočne z dlhodobého hľadiska zarábať peniaze. V prvom rade preto, lebo nehráte proti kasínu, ale proti ostatným hráčom. A môžete sa zlepšovať pravidelným tréningom, vzdelávaním sa a účasťou na rozličných turnajoch. Jednoducho, poker je hra, ktorá nezávisí len od náhody, ako napríklad hracie automaty, ale uplatníte v nej svoje skúsenosti a schopnosti. Dobrý hráč dokáže dosahovať v pokri z dlhodobého hľadiska profit.

ROZMANITOSŤ

Texas Hold Em je najpopulárnejšia variácia pokru, ale zďaleka nie je jediná. Druhá najpopulárnejšia pokrová variácia súčasnosti sa nazýva Omaha. Je to podobná hra ako Texas Hold Em, ale namiesto dvoch kariet začínate so štyrmi. Navyše hry si môžete vyberať aj podľa limitov. Takže rozmanitosť určite patrí medzi dôvody, prečo hrať poker.

ZDROJE

Nikdy nebol lepší čas začať sa učiť hrať poker, ako v súčasnosti. Hráči majú k dispozícii najrôznejšie materiály na to, aby zbierali kvalitné poznatky a posúvali svoju hru na vyššiu úroveň. Knihy, články, videá, online kouči, tréningový softvér, analyzátory rúk, softvér na sledovanie súperov, rozličné aplikácie. Stačí si len vybrať a nájsť si dostatok času na načerpávanie poznatkov a ich skúšanie v praxi.

VEREJNÉ HRY

Výhodou verejných hier je, že môžete hrať kedykoľvek, odkiaľkoľvek a v podstate čokoľvek. V dnešnej dobe internetových kasín a moderných technológií sa viete pripojiť aj k viacerým turnajom naraz. Aj z tých najodľahlejších častí sveta si môžete zahrať kvalitný turnaj.

SÚKROMNÉ HRY

Poker prináša súkromné hry a turnaje od nepamäti. Pozor si treba dávať na to, kto je hostiteľom a akí hráči sa turnaja zúčastnia. Nevýhodou môže byť, že sa môžete ľahko stať obeťou podvodu či krádeže. Neexistuje vymožiteľnosť, pretože väčšinou sú tieto akcie v rozpore s platnou legislatívou. Výhodou pre skúsených hráčov je, že na nich vedia zarobiť lepšie ako vo verejných hrách.