5 dôvodov prečo sa oplatí naučiť hrať poker

5 dôvodov prečo sa oplatí naučiť hrať poker

Poker sa oplatí naučiť hrať a toto je päť dôvodov, ktoré ťa presvedčia.

5 dôvodov prečo sa oplatí naučiť hrať poker

PROFIT

Poker patrí do úzkeho okruhu hazardných hier, na ktorých môžeš reálne z dlhodobého hľadiska profitovať. Potrebuješ len vedieť, ako na to. Dnešný hráč má veľa možností, ako sa to naučiť – pokrové online kurzy, knihy, články na odborných internetových portáloch, sledovanie inštruktážnych videí a podobne. Musíš sa naučiť správny výber stola, správny výber hry,… Platí, že čím si lepším pokrovým hráčom, tým máš vyššiu pravdepodobnosť, že budeš z dlhodobého hľadiska profitovať.

ROZMANITOSŤ

Poker sa oplatí naučiť hrať aj pre jeho rozmanitosť. Vo všeobecnosti je najznámejšia a najobľúbenejšia varianta hry Texas Hold´em poker. Predtým medzi hráčmi dominovala verzia známa ako Seven Card Stud. Druhá najpopolárnejšia verzia dneška sa nazýva Omaha. Je podobná ako Texas, ale namiesto dvoch karát začínaš so štyrmi. Jednotlivé verzie pokrových hier majú rozličné limitové štruktúry, najbežnejšie sú to hry No Limit.

VEREJNÉ HRY

Verejné pokrové hry nájdeš v kasínach a pokrových herniach na celom svete. Hrať ich môžeš tiež v online herniach alebo kasínach. Vďaka dnešným online možnostiam môžeš hrať poker kedykoľvek a kdekoľvek proti hráčom z celého sveta. Stačí ti počítač a internet, musíš spĺňať vekové a iné podmienky.

SÚKROMNÉ HRY

Súkromné pokrové hry nie sú verejne inzerované, preto o mieste a čase ich konania musíte vedieť. Musíš však byť pri nich opatrní, pretože v mnohých miestach sú tieto súkromné hry oficiálne v rozpore so zákonom. Najväčším problémom súkromných hier pokru je bezpečnosť. Nie je žiadny oficiálny prevádzkovateľ, žiadne zákony, žiadna licencia, žiadne garancie. Preto môžeš stratiť svoje peniaze a nemáš sa kam obrátiť o pomoc s ich znovu získaním.

ZDROJE

Dôvod, prečo sa oplatí naučiť hrať poker, ktorý sme už zľahka načrtli v úvodnom bode. V dnešnej dobe máš nekonečné množstvo zdrojov, ako sa zlepšovať vo svojej hre. Či už sú to knihy, články na internete, videá, online koučing, tréningový softvér, analytické nástroje, softvér na sledovanie súperov, na pravdepodobnosť, aplikácie do telefónov a podobne. Teraz je problém príliš veľa informácií a výber tých relevantných z nich. V minulosti bol problém skôr ich nedostatok.