Zahraj sa na Sherlocka. Svet hier Niké prináša päť nových hier

Zahraj sa na Sherlocka. Svet hier Niké prináša päť nových hier

Kasíno Svet hier Niké predstavilo päť nových hier. Zahraj sa na Sherlocka!

5 nových hier v kasíne Svet hier Niké

Sherlock. A Scandal in Bohemia

Hra, ktorá zaujme nielen skvelou témou, ale aj nadupanou grafikou. Ako názov napovedá, hlavnou postavou je svetoznámy detektív Sherlock Holmes. Užite si príbeh od Arthura Conana Doylea prenesený do sveta hazardných hier a zabojujte o skvelé výhry!

Sizable Win

Sizable Win prináša závan čerstvého vzduchu do sveta ovocných slotov. Jednoduchá ovocná klasika s modernejšími prvkami a zaujímavými výhrami. Len samotný scatter symbol vypláca 400x tvojej stávky.

European Roulette Announced Bets

Vďaka svojim bohatým funkciám a bohato vykreslenému 3D kolesu tento variant Európskej rulety sľubuje jedinečné vzrušenie zo zážitku z hry naživo, ktorý si hráči môžu užiť, kedykoľvek budú mať chuť zažiť pravú atmosféru kasína. ň

Flaming Fruit

Dávka sviežeho ovocia v kasíne Svet hier Niké, ktorá dokáže osviežiť. Jednoduchý výherný automat, ktorý prináša klasický ovocný motív a nemá hudobný sprievod. Výborný pre všetkých hráčov, ktorí hľadajú vysokú návratnosť stávok (až do 97 percent). Trojvalcová hra od Tom Horn Gaming s piatimi pevnými výhernými líniami. Flaming Fruit ponúka bonusové funkcie ako „hazard“ (možnosť zdvojnásobenia výhry) alebo násobiteľ výhry. Ak na všetkých pozíciách na valcoch objavíte rovnaké symboly ovocia (slivky, citróny, pomaranče alebo čerešne), vaša celková výhra sa zdvojnásobí.

Frutopia

Spoločnosť Tom Horn Gaming vás zavedie s týmto slotom do paralelného ovocného vesmíru, v ktorom nájdete mestečko Frutopia. Budete musieť prejsť piatimi úrovňami a hra začína iba s jednou líniou na prvej úrovni. Pokračujte rozširovaním herného poľa a pridávaním výherných línií. Na maximálnej úrovni vás čaká až 125 výherných línií. Trúfate si dobyť všetky vrcholy Frutopie?

Či sa chcete zahrať na slávneho detektíva Sherlocka Holmesa alebo si vyskúšať nejakú sviežu hru s obľúbenou ovocnou tematikou, nová nádielka hier v kasíne Svet hier Niké rozhodne stojí za vyskúšanie!