Zachrániš bájnu Tróju? Sú tu dve nové hry v kasíne Svet hier Niké

Zachrániš bájnu Tróju? Sú tu dve nové hry v kasíne Svet hier Niké

Zachráň bájnu Tróju alebo si uži svieži ovocný koktejl. Kasíno Svet hier Niké predstavilo dve nové hry.

Gods of Troy

Hrací automat inšpirovaný starodávnou epickou bitkou od spoločnosti Red Tiger. Podarí sa ti zachrániť bájnu Tróju? Ak si na túto náročnú misiu trúfaš, roztoč to na piatich valcoch s tridsiatimi výhernými líniami. Krásne grafické spracovanie a inštrumentálna hudba skvele dotvárajú dobovú atmosféru. Rovnako ako tematické symboly, spomenieme dekoratívnu vázu plnú zlata, prilbu, vozy a nemôže chýbať ani krásna Helena z Tróje. Zlatý štít s písmenom W plní funkciu divokého symbolu v tejto novinke v kasíne Svet hier Niké. Symbolom Scatter je ikona troch starých prilieb. Troma alebo viacerými scatter symbolmi spustíte kolo s voľnými točeniami. Pred ich využitím musí hráč zatočiť kolesom, ktoré určí začiatočný počet voľných točení a divokých symbolov.

Lucky Joker 50

Niečo pre milovníkov ovocnej klasiky, tentoraz z dielne spoločnosti Tech4Bet. Šesťvalcový slot s 50 výhernými líniami, ktorý prináša klasické ovocné symboly. Joker (žolík) je divokým symbolom a okrem funkcie náhrady chýbajúcich symbolov vo výhernej línii poteší aj funkciou násobiteľa výhier. Scatter symbolom v hre Lucky Joker 50 je hviezda a podľa počtu ti môže priniesť až 10 voľných točení.

Či máš radšej ovocnú klasiku so zaujímavými funkciami a jednoduchou hrateľnosťou alebo radšej dobrodružné témy, ako napríklad prináša slot Gods of Troy, medzi novinkami v kasíne Svet hier Niké si zaručene nájdeš tú svoju. Okrem zaujímavých nových hier, ktoré pravidelne pribúdajú do ponuky tejto online herne, zaujme aj Mega Jackpot, ktorý už presiahol hodnotu 50 000 EUR.