Vzrušenie v kabarete či útok zombíkov. Vyber si z 5 nových hier v kasíne Svet hier Niké

Online kasíno Svet hier Niké tradične prináša päticu nových hier a výber prináša skutočne zaujímavé možnosti. Zaži vzrušenie v kabarete alebo chceš radšej čeliť útoku zombíkov?

5 noviniek v kasíne Svet hier Niké

27th Cabaret

Slotu 27th Cabaret od Synot Games síce chýba bonusová hra o free spiny alebo tradičný scatter symbol. Ale čo určite tejto novinke v kasíne Svet hier Niké nechýba je poriadna dávka vzrušenia a možnosti zaujímavých výhier. Trojvalcový slot hráš s piatimi výhernými líniami, ale ak Wild symbol Ženy zapojíš do výhernej kombinácie, tak automaticky sa slot preklopí do verzie s 27 výhernými líniami. Otvor dvere kabaretu a poteš sa vzrušujúcou atmosférou aj zaujímavými výhrami.

Zombie´s Attack

Bojuj o prežitie a skvelé výhry v post-apokalyptickom slote Zombie´s Attack. Pre milovníkov zombie tematiky skutočne lahôdka. Slot je doslova nadupaný pekným grafickým spracovaním, zaujímavými funkciami a 21 výhernými kombináciami. Ak máš dostatok odvahy postaviť sa životu nebezpečným zombíkom, tak neváhaj a roztoč valce s touto novinkou v kasíne Svet hier Niké.

Ak hľadáte vzrušenie z hazardných hier, tak niké je vaša ideálna destinácia.

Great Gold

Great Gold patrí medzi sloty, ktoré kombinujú tradičné prvky s modernými. Zlatý blahobyt v štýle ovocia na piatich valcoch a s desiatimi výhernými líniami, tak môžeme v krátkosti definovať tento zaujímavý slot. Bonusová hra ti môže priniesť množstvo divokých symbolov a pekných výhier. Vstúp do zlatej éry a vychutnaj si ovocnú klasiku v modernejšom šate.

Hook Up Joker

Slot od spoločnosti Tech4Bet s ovocnou tematikou, do ktorej vývojári pridali zaujímavé prvky. Nechýbajú free spiny a wild symboly. Hráš na piatich valcoch a výhry môžeš poskladať na 40 líniách. Voľné otočenia môžeš získať v parádnej bonusovej hre a zaujme aj funkcia Hook Up. Čo to znamená? Nájdi štyri rovnaké symboly na prvom valci a ak na ktoromkoľvek valci zbadáš symbol Jokera, tak skvelá výhra patrí práve tebe.

Simply Hot 40

Ďalšia nádielka ovocia medzi novinkami v kasíne Svet hier Niké. Tentoraz hráš na piatich valcoch a k dispozícii máš 40 výherných línií. Tri scatter symboly ťa privedú k náhodnej výhre.