Vyhrávaj vo veľkom! Svet hier Niké prináša Násobkové štvrtky

Vyhrávaj vo veľkom! Svet hier Niké prináša Násobkové štvrtky

Pokiaľ chceš vyhrávať naozaj vo veľkom, tak vo štvrtok musíš rozhodne zatočiť výherné valce. Svet hier Niké prináša skvelú akciu Násobkové štvrtky!

Hovorí sa, že štvrtok je malý piatok a blížiaci sa víkend nie je jediným dôvodom na radosť. Pre milovníkov hazardnej zábavy určite bude rezonovať aj správa o tom, že štvrtky prinášajú veľké výhry. Svet hier Niké prináša fantastickú akciu Násobkové štvrtky a práve vďaka nej môžeš získať extra free spiny za vysoké násobkové výhry.

Svet hier Niké prináša Násobkové štvrtky a možnosť získania 25 free spinov

Ak sa ti podarí vytočiť vo štvrtok výhernú kombináciu symbolov s násobiteľom minimálne 25x, tak ako odmenu získaš 25 free spinov. Pamätaj, že nárok na túto odmenu máš len raz!

Svet hier Niké prináša akciu Násobkové štvrtky počas februárových štvrtkov. Zapojiť sa môžeš vo všetkých automatových hrách v sekcii Kasíno, okrem stolových hier.

V prípade, že získaš odmenu vo forme 25 free spinov, tak hodnota jedného voľného roztočenia predstavuje 0,10 €. Pripísané free spiny môžeš uplatniť na všetkých nejackpotových hrách v Svet hier Niké, sekcii Kasíno a samozrejme, okrem stolových hier.

Ak hľadáte vzrušenie z hazardných hier, tak niké je vaša ideálna destinácia.

Dôležitá informácia: odmenu vo forme 25 free spinov v rámci akcie Násobkové štvrtky musíš využiť do 24 hodín od pripísania roztočení, pretože inak ti prepadne bez náhrady!

Zoznam 20 hier, v ktorých môžeš uplatniť odmenu vo forme 25 free spinov:

Five Star – Five Star Power Reels – Jack In a Pot – Ninja Ways – Lucky Wizard – Pirates Plenty – Riddle of the Sphinx – Devils Number – Gems Gone Wild – Cinderella´s Ball – Fruit Blox – Wild Hot Chilli Reels – Pirates Plenty Megaways – Blazing Clusters – Mega Rise – Crazy Genie – Dragon´s Luck Power Reels – Reel Heist – Dragon´s Fire Infinireels – Hot Hot Chilli Pot.

Nedávno sme informovali aj o ďalšej zaujímavej akcii, ktorú si Svet hier Niké pripravil pre milovníkov hazardnej zábavy. Ak si ešte nevyužil Vkladové utorky, tak sa poponáhľaj a stihni to! Môžeš získať bonus vo forme 40 free spinov a stačí na to tak málo. Stačí prijať bonusovú ponuku Vkladové utorky. Následne uskutočni jednorazový vklad na svoj herný účet aspoň vo výške 20€. Potom príde ten najzaujímavejší moment a získaš odmenu vo forme spomínaných 40 free spinov.