Vstúp medzi divoké amazonky do džungle. Svet hier Niké predstavil dve nové hry

Online kasíno Svet hier Niké predstavil pre milovníkov hazardnej zábavy dve nové hry. Vstúpiš do tajuplnej džungle medzi poriadne divoké amazonky?

Dve nové hry v kasíne Svet hier Niké

Super Amazons

Poriadne horúce dobrodružstvo z dielne spoločnosti Tech4Bet. Nájdeš dostatok odvahy a vkročíš do tajuplnej džungle plnej divokých amazoniek? Okrem divokých a poriadne ostrých krások v džungli čaká na teba päť valcov so štyrmi radmi symbolov a dvadsiatka výherných línií. Expandujúce divoké symboly, voľné točenia či násobitele výhier… Super Amazons, novinka v online kasíne Svet hier Niké, je doslova nabitá špeciálnymi funkciami. Zaujímavosťou tohto slotu je, že zo štyroch špeciálnych funkcií si môžeš vybrať dve podľa svojho vlastného výberu.

Respin City – Johnny Joker

Spoločnosť Tech4Bet pripravila pre milovníkov hazardnej zábavy skutočnú lahôdku. Slot Respin City, ktorý má štyri na seba nadväzujúce časti. Johnny Joker je jedným z dielov. Množstvo zábavy si užiješ na štyroch valcoch s 81 výhernými líniami. Johnny Joker je hlavným hrdinom tohto príbehu, plní funkciu divokého symbolu. Šarmantná Penny Wild je zas v role scatter symbolu. Dostať Johnnyho Jokera na hracie pole sa oplatí! Zakaždým, keď sa ti to podarí, tak sa zatočí divoký respin. Zakaždým, keď je na štvrtom valci, spustia sa otočky navyše. Johnny Joker sa posunie o jednu pozíciu vľavo a otočky pokračujú, až pokým nezmizne z hracej plochy. Čím viac symbolov Johnnyho na hracom poli, tým viac sa výhry násobia. Trikrát symbol Penny Wild (scatter) spustí Mystery Respin, v ktorom sa tieto symboly zamknú a ostatné sa točia.

Jedna novinka v online kasíne Svet hier Niké lepšia ako druhá, čo povieš? Vydáš sa medzi divoké amazonky do džungle a vyberieš si dve zo štyroch špeciálnych funkcií? Alebo ochutnáš jeden z dielov Respin City Johnny Joker?

Navyše Svet hier Niké má aktuálne poriadne nabitý Mega Jackpot, ktorý už atakuje hranicu 80 000 eur. Roztoč to naplno!