Vstúp do nového týždňa šťastnou nohou: Výherné pondelky v kasíne Svet hier Niké a bonus 20 free spinov

Vykroč do nového týždňa šťastnou nohou. Uži si Výherné pondelky v kasíne Svet hier Niké a získaj bonus vo forme 20 free spinov.

Pri otázke na najmenej obľúbený deň v týždni vám deväť z desiatich ľudí odpovie pondelok. Ale v spomínanom online kasíne majú pondelky víťaznú príchuť, pretože vďaka Výherným pondelkom môžeš získať bonus 20 free spinov.

Svet hier Niké prináša počas Výherných pondelkov možnosť získať 20 free spinov

Pokiaľ vyhráš na výherných automatoch v sekcii Kasíno – Red Tiger hry aspoň 20 €, tak bonus v hodnote 20 voľných točení máš na konte. Každý hráč môže získať len jeden takýto bonus v jeden deň.

Nedávno kasíno Svet hier Niké rozšírilo ponuku o nové hry od tejto spoločnosti. Zaujmú napríklad Bass Boss či Shadow Society. Zatiaľčo v Bass Boss zažiješ skvelú rybačku a na udici môžeš vyloviť lukratívne výhry, tak v Shadow Society zachraňuješ svet pred lupičmi.

Ak hľadáte vzrušenie zo športových stávok, niké je tipovanie pre vás.

Free spiny v rámci bonusu majú hodnotu 0,10 € a uplatniť ich môžeš v akejkoľvek nejackpotovej hre s výnimkou stolových hier.

Získané voľné točenia môžeš využiť do 24 hodí od ich pripísania na svoj účet. V opačnom prípade prepadnú bez náhrady, tak neváhaj a skús ich využiť čo najskôr.

Vyhraté spiny môžeš využiť v nasledovných hrách z ponuky kasína Svet hier Niké: Five Star, Five Star Power Reels, Jack In A Pot, Ninja Ways, Lucky Wizard, Pirates Plenty, Riddle of the Sphinx, Devils Number, Gems Gone Wild, Cinderella´s Ball, Fruit Box, Wild Hot Chilli Reels, Pirates´ Plenty Megaways, Blazing Clusters, Mega Rise, Crazy Genie, Dragon´s Luck Power Reels, Reel Heist, Dragon´s Fire Infireels a Hot Hot Chilli Pot.

Svet hier Niké prináša milovníkom hazardnej zábavy pravidelné nádielky nových hier a tiež zaujímavé akcie. Okrem toho nechýbajú atraktívne jackpoty – mega jackpot, denný jackpot a hodinový jackpot. Aktuálna hodnota mega jackpotu presiahla hranicu 35 000 €.