Vkladové piatky v kasíne Svet hier Niké: Čo tak bonus 50 free spinov?

Online kasíno Svet hier Niké prináša zaujímavú akciu Vkladové piatky. Čo tak naladiť sa na víkend bonusom vo forme 50 free spinov?

Najobľúbenejší deň v týždni? 99 % ľudí odpovie, že piatok. Koniec pracovného týždňa, štart víkendu a nekončiaca pohoda a relax. Pre milovníkov hazardnej zábavy môže byť piatok ešte zaujímavejší deň, pretože Svet hier Niké prináša akciu Vkladové piatky a ty môžeš získať bonus až 50 free spinov! Áno, čítaš správne, môžeš získať 50 otočení zdarma a nikdy nevieš, ktoré z nich premeníš na parádnu výhru.

Svet hier Niké prináša Vkladové piatky a možnosť získať bonus 50 free spinov

Najskôr potrebuješ prijať bonusovú ponuku Vkladové piatky. Následne uskutočníš vklad na svoje hráčske konto minimálne v hodnote 40 €. Po splnení týchto jednoduchých podmienok získaš spomínaný bonus vo forme 50 free spinov a môžeš hrať do sýtosti!

Samozrejme, každý hráč môže tento bonus Vkladové piatky využiť len raz. Po splnení uvedených podmienok nebudeš čakať na vytúžený bonus dlho, online kasíno Svet hier Niké ti 50 free spinov pripíše na hráčske konto do 10 minút. A môžeš to roztočiť!

Ak chcete hrať kedykoľvek a kdekoľvek, skúste niké aplikáciu.

Akcia prebieha počas marcových piatkov, využiť ju môžeš ešte 24. alebo 31. marca 2023. Hodnota bonusových free spinov je 0,10 €. Voľné roztočenia môžeš využiť v kasíne Svet hier Niké do 24 hodín od pripísania na tvoj hráčsky účet, preto túto skvelú možnosť určite nepremeškaj. Pretože ak ich nestihneš v uvedenom limite využiť, tak prepadnú bez náhrady.

Získané free spiny môžeš využiť v nasledujúcich hrách: Five Star, Five Star Power Reels, Jack In A Pot, Ninja Ways, Lucky Wizard, Pirates Plenty, Riddle of the Sphinx, Devils Number, Gems Gone Wild, Cinderella´s Ball, Fruit Blox, Wild Hot Chilli Reels, Pirates Plenty Megaways, Blazing Clusters, Mega Rise, Crazy Genie, Dragon´s Luck Power Reels, Reel Heist, Dragon´s Fire Infinireels a Hot Hot Chilli Pot.

Ak si ešte Vkladové piatky v kasíno Svet hier Niké nevyužil, tak neváhaj a poď na to! Stačí prijať akciu, spraviť jednorazový vklad na svoj hráčsky účet aspoň v hodnote 40 € a 50 free spinov máš do 10 minút na účte.