TOP výhry v kasíne Svet hier Niké: Dominuje takmer 2-miliónový jackpot, ktorý padol krátko pred Vianocami

TOP výhry v kasíne Svet hier Niké: Dominuje takmer 2-miliónový jackpot, ktorý padol krátko pred Vianocami

Online kasíno Svet hier Niké je žiarivým dôkazom toho, že sny sa plnia. Len treba tomu veriť. A preto ti prinášame motiváciu vo forme prehľadu TOP výhier v tomto online kasíne.

Asi každý hazardný hráč sníva o výhre, ktorá mu zmení život. Áno, pravdepodobnosť, že sa to stane práve tebe, je veľmi malá. Ale na druhej strane mysli na to, že to nie je nereálne. Dôkazom je pohľad na TOP výhry v kasíne Svet hier Niké, ktorý ťa presvedčí o tom, že šťastie sa oplatí pokúšať.

Prehľad najvyšších výhier v kasíne Svet hier Niké

Sieni slávy dominujú jackpoty vo výherných automatoch a medzi nimi vyčnieva zásah, ktorý padol krátko pred Vianocami v roku 2021. Šťastný výherca vtedy na slote Treasure Mine vyhral neuveriteľnú sumu 1 850 000 eur. Asi aj tebe sa točí hlava už len pri pohľade na toto číslo.

Celkom padli štyri jackpotové výhry, ktoré presiahli magickú hranicu jedného milióna eur. V septembri 2022 sa ďalšiemu šťastlivcovi podarilo trafiť jackpot v hodnote takmer 1,6 milióna eur v slote What the Fox! Megaways. Na tretej pozícii v najvyšších jackpotových výhrach v kasíne Svet hier Niké nájdeme chuťovku, ktorá sa podarila na slote Dragon´s Luck vo februári 2021 – v tomto prípade padla výhra takmer 1,3 milióna eur.

No a zhruba po troch mesiacoch od spomínanej výhry padol ďalší viac ako miliónový jackpot – slot Jewel Scarabs ukázal svoju atraktivitu a odmenil šťastného hráča čiastkou v hodnote 1,12 milióna eur. Zaujímavosťou je, že tri z TOP 4 najvyšších jackpotových výhier v kasíne Svet hier Niké padli práve v roku 2021.

Pri pohľade najvyšších výhier v mesiaci máj doslova udrú do očí dva triumfy, ktoré dosiahli magickú métu 100 tisíc eur. Rovných 100 tisíc eur vyhral šťastný výherca v hre Mega Pyramid a takmer 140 tisíc eur nadelila hra Devil´s Number.

A čo TOP výhry celkovo mimo jackpotových zásahov? Zaujímať ťa možno bude, že polovica z TOP 10 padla v hre Five Star a teda nebude na škodu veci skúsiť roztočiť valce práve na tomto slote. Dve najvyššie výhry prekročili hranicu 200 tisíc eur – na slote Dragon´s Fire padol najvyšší zásah takmer 290 tisíc eur a na druhom mieste je výhra 240 tisíc eur na spomínanej hre Five Star.