Svet hier Niké víta nového dodávateľa EASIT a 7 fantastických stolových hier

Svet hier Niké víta nového dodávateľa EASIT a 7 fantastických stolových hier

Online kasíno Svet hier Niké nastavilo latku poriadne vysoko! Prichádza nový dodávateľ EASIT a s ním sedem fantastických stolových hier.

Svet hier Niké nespomaľuje, práve naopak! Nedávno sme vás informovali o novinkách od spoločnosti e-gaming, ktoré pribúdali postupne, po vlnách. Teraz prichádza nový dodávateľ hier EASIT a s ním sedem zaujímavých stolových hier.

Svet hier Niké prináša sedem noviniek od spoločnosti EASIT

Ruleta patrí medzi najobľúbenejšie a najvyhľadávanejšie hry medzi hráčmi. Na výber dostávaš z viacerých variant tejto kráľovskej hazardnej hry – Svet hier Niké prináša novinky od spoločnosti EASIT – Roulette Platinum, Roulette Platinum VIP, Roulette Diamonds, Roulette Diamonds VIP, Roulette Ultimate a Roulette Ultimate VIP.

Ak máš radšej ako točenie ruletového kolesa máš radšej kartové hry, tak dávame ti do pozornosti hru Blackjack Mania. Blackjack má milióny fanúšikov po celom svete a patrí medzi najobľúbenejšie hazardné hry celkovo. Vyskúšaj si novinku od EASIT vo Svet hier Niké aj ty!

Pre jednoduché a rýchle tipovanie, navštívte www nike sk.

Keďže pribudlo v tomto online kasíne šesť nových ruletových hier, tak nebude na škodu veci pripomenúť si štyri veci, ktoré ocení v určitom okamihu azda každý hráč.

Systémy využívané pri športových stávkach

Existujú viaceré ruletové systémy, niektoré obľúbenejšie, iné menej. Dobré vedieť, že niektoré obľúbené systémy medzi športovými stávkujúcimi možno využiť aj pri hraní rulety. Napríklad Martingale alebo Fibonacci, oba patria medzi koncepty s progresívnym zvyšovaním stávok.

Americká ruleta alebo radšej nie?

Základ, ktorý by mal poznať každý hazardný hráč. Americká ruleta má dve políčka s nulami (0 a 00), zatiaľčo európska len jedno (0). Pravidlá európskej rulety môžu za to, že má nižšiu výhodu kasína a teda väčšiu výhodu pre hráčov.

Vonkajšie verzus vnútorné stávky

Vonkajšie stávky v rulete verzus vnútorné stávky v rulete. Poznáte medzi nimi rozdiel? Vonkajšie stávky sú napríklad na červenú alebo čiernu, na pár alebo nepár a vyplácané sú 1:1. Existuje v nich pomerne vysoká úspešnosť na výhru. Vnútorné stávky prinášajú zaujímavejšie výhry, ale úspešnosť na výhru je nižšia. Medzi vnútorné stávky patrí napríklad výber čísla (1-35), pri ktorej je výplata 35:1. Alebo stávka na split (dve susediace čísla), pri ktorej je výplata 17:1. Prípadne stávka na street, ktorá prináša výplatu 11:1.

Ak hľadáte vzrušenie z hazardných hier, tak niké je vaša ideálna destinácia.

Vedieť, kedy dosť!

Toto pravidlo by si mal pripomínať každý hazardný hráč. V záujme ochrany svojej finančnej situácie aj kontroly nad hazardnými hrami. Vždy je dobré vedieť, kedy prestať hrať.

Využiť tieto tipy môžete aj pri hraní ruletových noviniek od spoločnosti EASIT v online kasíne Svet hier Niké.