Svet hier Niké prináša päť nových hier: Vráť sa späť v čase!

Svet hier Niké prináša päť nových hier: Vráť sa späť v čase!

Online kasíno Svet hier Niké prináša päť nových hier a zaručene si z nich vyberie každý hráč. Tak poďme si nové kúsky predstaviť!

Golden Age 27

Novú nádielku hier môžeme charakterizovať návratom späť v čase, pretože hneď prvý slot to krásne reprezentuje. Golden Age 27 ťa vráti do zlatého obdobia a lesku 20. rokov uplynulého storočia. Ako názov slotu napovedá, tak výherné kombinácie môžeš vytočiť na 27 výherných líniách.

Pozrite si aktuálne kurzy nike a stavte na svoje obľúbené športy.

Cheeser and Jasper

Tentoraz návrat do detských čias a do sveta komixových príbehov. Cheeser and Jasper ťa skvele zabaví a navyše môžeš získať parádne výhry. Po získaní symbolu Cheeser môžeš umiestniť pascu a aktivovať symbol Jasper s atraktívnymi bonusmi. Rozmiestnené wild symboly ti umožnia vytvárať výherné kombinácie a tešiť sa môžeš doslova na šialenú bonusovú hru plnú fantastických výhier.

Svet hier Niké prináša aj tieto nové hry

Plátýnko

S Plátýnkom zažijeme návrat do socialistických čias, keď túto obľúbenú kartovú hru „drvili“ ľudia na bytoch či v pohostinstvách. V kasíne Svet hier Niké to môžeš roztočiť ako za čias „socíku“, ale v modernejšom šate.

Stôl, plátno a 32 mariášových kariet otočených k hráčovi. Úlohou hráča je vybrať si kartu alebo karty, na ktoré staví peniaze. Vsádza na karty, ktoré predpokladá, že bankár vyberie z druhého balíčka kariet. Vyhráva vtedy, ak vytiahne skutočne dopredu zvolenú kartu.

V pravom menu vedľa herného poľa určuje hráč výšku stávky voľbou zodpovedajúceho žetóna. V hre je možnosť automatickej stávky, napríklad na celý rad alebo stĺpec kariet. Tie zvolíš jednoducho, stačí kliknúť na jeden z drevených symbolov na okraji herného plátna.

Po uzatvorení stávok nasleduje otáčanie kariet. Najskôr príde k otočeniu trojice kariet, za ktoré môže hráč získať dvojnásobok svojej stávky. Nasleduje otočenie dvoch kariet, ktoré prinášajú dokonca výhru vo výške trojnásobku hráčovej stávky. Potom príde k otočeniu dvoch kariet, pri ktorých môžeš získať 4-násobok svojej stávky a posledná ôsma karta prináša doslova zlatú výhru v podobe 10-násobku hráčovej stávky.

Ak hľadáte vzrušenie z hazardných hier, tak niké je vaša ideálna destinácia.

Fruits Go Multiply

V ponuke noviniek v kasíne Svet hier Niké nemôže chýbať niečo pre milovníkov klasických ovocných slotov. Fruits Go Multiply hráš na piatich valcoch a vďaka trom bonusovým symbolom získaš desať voľných točení. Počas bonusovej hry môžeš navyše získať ďalšie voľné točenia.

Dragons Clusterbuster

Niečo pre hráčov s dobrodružným srdcom. Alebo návrat do čias rytierskych rozprávok? Vstúp do tajomnej dračej jaskyne a aktivovaním kúzelného vajca odomkneš fantastické funkcie. Skvelá zábava, mystery symboly a parádne výhry čakajú práve na teba!