Svet hier Niké prináša päť noviniek: Tajomné hrady, piráti či obľúbený drevorubač

Svet hier Niké prináša päť noviniek: Tajomné hrady, piráti či obľúbený drevorubač

Svet hier Niké predstavuje päť noviniek – okrem rytierskeho dobrodružstva môžeš vplávať do zátoky pirátov alebo si zahrať hru s obľúbeným drevorubačom.

Nové hry v kasíne Svet hier Niké

LUMBERJACK 7

Obľúbený drevorubač Lumberjack opäť na scéne! Teraz prichádza v sedemlíniovej verzii slotu a s možnosťou bonusovej hry plnej voľných roztočení vďaka symbolom ohňa a chalúpky. Spoznaj magickú divokú prírodu trochu inak, uži si kopec zábavy a navyše získaj skvelé odmeny.

WILD JOKER 40

Medzi piatimi novinkami v online kasíne Svet hier Niké nemôže chýbať poriadna dávka šťavnatého ovocia a skvelých výhier. Roztoč valce v slote Wild Joker 40, poskladaj svoje výherné kombinácie a navyše zaži skvelý adrenalín a zábavu.

Pre skutočných fanúšikov športových stávok je nike tipovanie cestou, ako si vychutnať každý zápas.

JOKER STAR

Pri šťavnatom a sviežom ovocí naďalej zostaneme. A tentoraz so slotom Joker Star. Poskladaj svoje výherné kombo na piatich líniách, navyše vďaka hviezdnym scatter symbolom môžeš „odomknúť“ bonusovú hru s možnosťou skvelých výhier.

BAY OF PIRATES

Nasmeruj kormidlo svojej lode priamo do pirátskej zátoky a zaži dobrodružstvo plné lákavých výhier. Piráti, rumové sudy a navyše truhlice plné pokladov. To všetko a ešte omnoho viac na teba čaká v novinke online kasína Svet hier Niké s názvom Bay of Pirates. Päťvalcový slot s dvadsiatimi výhernými líniami a čerešničkou na torte v podobe progresívneho jackpotu. Okrem toho zabudnúť nemožno ani na multiplikátor s hodnotou až 20 000 násobku vkladu.

GAME OF CASTLES

Napokon pozvánka do rytierskeho sveta od spoločnosti Adell. Čaká na teba ohnivá pevnosť plná vzrušenia, divokých symbolov, okrem toho aj bonusových hier. Nebezpečný drak dokáže rozdúchať plameň výhier a môžeš byť práve tým odvážlivcom, kto ho dokáže skrotiť.

Online kasíno Svet hier Niké milovníkov hazardnej zábavy pravidelne zásobuje kvalitnými novinkami a vyššie uvedených päť hier zaručene poteší každého. Tiež potešia aj skvelé jackpoty, ktoré môžeš vyhrať v spomínanej online herni. Napríklad Mega Jackpot, ktorý má aktuálne hodnotu okolo 45 tisíc eur.