Svet hier Niké otvára brány trom novým dodávateľom: Medzi novinkami aj exkluzívna hra, ktorú nájdeš iba v tomto kasíne

Svet hier Niké privítal trojicu nových dodávateľov. S nimi prichádza 17 nových hier a medzi nimi nájdeš aj exkluzívnu novinku, ktorú si zahráš len vo Svete hier Niké.

Svet hier Niké myslí predovšetkým na hráčov a ich komfort. Aby nehrozil stereotyp, privítalo troch nových dodávateľov a tí prinášajú 17 nových hier.

O tom, že EASIT rozšíril ponuku tohto kasína o 7 noviniek, vrátane šiestich ruletových hier a jedným blackjackom, sme informovali nedávno.

Koleso rulety môžeš roztočiť v novinkách Roulette Platinum, Roulette Platinum VIP, Roulette Diamonds, Roulette Diamonds VIP, Roulette Ultimate a Roulette Ultimate VIP. Ak máš radšej „oko“ alebo inak povedané blackjack, tak určite vyskúšaj Blackjack Maniu.

Do kasína Svet hier Niké vstupuje aj spoločnosť Tech4Bet s frontálnym útokom piatich noviniek. Odteraz si môžeš zahrať v tejto online herni aj zaujímavé kúsky od spoločnosti Adell a medzi nimi aj exkluzívnu hru 4 Stones, ktorú inde nenájdeš!

S týmto výherným slotom sa môžeš vydať na dobrodružnú cestu za bájnymi mayskými pyramídami. Nájdi vzácne kamene, ktoré ťa privedú k štyrom rôznym bonusom. Uži si voľné točenia, násobiteľ výhry, divoké symboly alebo mystery výhru.

Traja noví dodávatelia v kasíne Svet hier Niké

O hrách sme si niečo povedali, teraz vám v krátkosti predstavíme aj trojicu nových dodávateľov.

EASIT – skúsená a rýchlo rastúca česká spoločnosť, ktorá vytvára plne flexibilné a na mieru šité softvérové riešenia pre operátorov. Popredný dodávateľ hier do niekoľkých krajín sveta s víziou neustáleho progresu a rozvoja.

Adell – ďalší z radu českých vývojárov online hazardných hier. Spoločnosť známa tým, že si dáva záležať na kvalitnom dizajne a atraktivite hier. Aj keď ich ponuka je zatiaľ skromnejšia, nechýbajú rôznorodé sloty a vyberie si z nich skutočne každý hráč.

Tech4Bet – Originálne hry s množstvom inovatívnych prvkov charakterizujú tvorbu tejto spoločnosti. Stereotyp s ich hrami rozhodne nehrozí! Krásne grafické spracovanie, originalita, inovatívne prvky a netradičné symboly. Mladá spoločnosť, ktorá bola založená len v roku 2019, ale má pred sebou svetlú budúcnosť.

Vrhni sa na novinky v kasíne Svet hier Niké a nechaj sa unášať sviežou vlnou!