Svet hier Niké otvára brány trom novým dodávateľom: Medzi novinkami aj exkluzívna hra, ktorú nájdeš iba v tomto kasíne

Svet hier Niké otvára brány trom novým dodávateľom: Medzi novinkami aj exkluzívna hra, ktorú nájdeš iba v tomto kasíne

Svet hier Niké privítal trojicu nových dodávateľov. S nimi prichádza 17 nových hier a medzi nimi nájdeš aj exkluzívnu novinku, ktorú si zahráš len vo Svete hier Niké.

Svet hier Niké myslí predovšetkým na hráčov a ich komfort. Aby nehrozil stereotyp, privítalo troch nových dodávateľov a tí prinášajú 17 nových hier.

O tom, že EASIT rozšíril ponuku tohto kasína o 7 noviniek, vrátane šiestich ruletových hier a jedným blackjackom, sme informovali nedávno.

Koleso rulety môžeš roztočiť v novinkách Roulette Platinum, Roulette Platinum VIP, Roulette Diamonds, Roulette Diamonds VIP, Roulette Ultimate a Roulette Ultimate VIP. Ak máš radšej „oko“ alebo inak povedané blackjack, tak určite vyskúšaj Blackjack Maniu.

Hrať hazardné hry vo vašom obľúbenom online kasíne niké sk nebolo ešte nikdy také jednoduché.

Do kasína Svet hier Niké vstupuje aj spoločnosť Tech4Bet s frontálnym útokom piatich noviniek. Odteraz si môžeš zahrať v tejto online herni aj zaujímavé kúsky od spoločnosti Adell a medzi nimi aj exkluzívnu hru 4 Stones, ktorú inde nenájdeš!

S týmto výherným slotom sa môžeš vydať na dobrodružnú cestu za bájnymi mayskými pyramídami. Nájdi vzácne kamene, ktoré ťa privedú k štyrom rôznym bonusom. Uži si voľné točenia, násobiteľ výhry, divoké symboly alebo mystery výhru.

Traja noví dodávatelia v kasíne Svet hier Niké

O hrách sme si niečo povedali, teraz vám v krátkosti predstavíme aj trojicu nových dodávateľov.

EASIT – skúsená a rýchlo rastúca česká spoločnosť, ktorá vytvára plne flexibilné a na mieru šité softvérové riešenia pre operátorov. Popredný dodávateľ hier do niekoľkých krajín sveta s víziou neustáleho progresu a rozvoja.

Adell – ďalší z radu českých vývojárov online hazardných hier. Spoločnosť známa tým, že si dáva záležať na kvalitnom dizajne a atraktivite hier. Aj keď ich ponuka je zatiaľ skromnejšia, nechýbajú rôznorodé sloty a vyberie si z nich skutočne každý hráč.

Tech4Bet – Originálne hry s množstvom inovatívnych prvkov charakterizujú tvorbu tejto spoločnosti. Stereotyp s ich hrami rozhodne nehrozí! Krásne grafické spracovanie, originalita, inovatívne prvky a netradičné symboly. Mladá spoločnosť, ktorá bola založená len v roku 2019, ale má pred sebou svetlú budúcnosť.

Vrhni sa na novinky v kasíne Svet hier Niké a nechaj sa unášať sviežou vlnou!