Svet hier Niké ide bomby! 15 nových hier v online kasíne

Svet hier Niké ide bomby! 15 nových hier v online kasíne

Tak tomu sa povie nádielka! Online kasíno Svet hier Niké pridalo do svojej ponuky 15 nových hier. Spoznaj ich, hraj sa a bav sa.

Svet hier Niké predstavil bohatú nádielku nových hier

243 Crystal Fruits

Ovocný automat od spoločnosti Tom Horn Gaming zaujme najmä funkciou 243 Respins, vďaka ktorej sa rozšíri z piatich výherných línií na 243.

Black Mummy

Otvor zlatý sarkofág a v ňom na teba čaká Čierna múmia. Uži si ďalšiu novinku v kasíne Svet hier Niké od spoločnosti Tom Horn Gaming a zaži skvelú zábavu. Stretneš sa so symbolmi ako zlatá maska faraóna, náramok, skarabeus a nemôže chýbať múmia, ktorá je najcennejším symbolom v hre.

Diamond Hill

Vystúp na ľadovú horu plnú diamantov! Na prvý pohľad zaujme ľadová krajina v pozadí a netradičné rozloženie symbolov na valcoch, ktoré tvarom pripomínajú diamant (1-3-4-3-1). Okrem nádhernej ľadovej scenérie s jeleňom a krajinkou v pozadí potešia aj multiplikátory či respiny.

Fire´n´hot

Ovocná klasika v tradičnom retro štýle. Na svoje si prídu milovníci „starej školy“ výherných automatov, ale aj mladší hráči. Zaujme kvalitná grafika, pri výherných možnostiach bude pekelne horúco a nudiť sa rozhodne nebudete.

Spacejammers

Ďalšia zaujímavá novinka v kasíne Svet hier Niké. Tím hrdinov sa vydáva na boj proti zločincom v celej galaxii, tak presne tento námet si pripravila spoločnosť Tom Horn v slote Spacejammers. Skvelé grafické spracovanie, dobré odmeny aj funkcie budú hráčov zaručene baviť. Tento slot má 5×3 valcov a 9 výherných línií. Nechýbajú wild a scatter symboly, ani obľúbené free spiny.

The Secret of Ba

Ochutnávka starovekého Egypta z dielne Tom Horn Gaming. Päťvalcový slot s troma radmi symbolov a deviatimi výhernými líniami. Návratnosť cez 96 % je zaujímavá hodnota. Hráčov poteší nielen zaujímavá tematika starovekého Egypta, ale aj špeciálne funkcie ako možnosť získania free spinov či násobiteľ výhier. Netradičná funkcia Shatter prináša trieštenie symbolov, pri ktorom dosadnú na voľné pozície nové a tak sa zvyšuje šanca na víťazné kombinácie. Scatter symbolom v tejto hre je kniha, v počte troch kusov na valcoch prinesie 10 free spinov. Hra sa odohráva vnútri hrobky lemovanej sochami Bohov a truhlicami plnými zlata. Slotom sprevádzajú symboly ako napríklad Kniha, Kleopatra, Ankh či Skarabeus.

The Mysterious Nile

Spoznajte tajomstvo Nílu! Slot s tematikou starovekého Egypta, nechýbajú typické symboly ako napríklad mačky, skarabeus či Kleopatra. Symboly sú vyryté v hlinených tabuľkách a nechýbajú ani obľúbené free spiny.

Ďalšie novinky v kasíne Svet hier Niké

81 Frutas Grandes

Fruits Go Pop

Gold X

Monkey 27

Dizzy Hot

Flaming Fruits

Path of Valkyrie

Lunar Amulet

Monkey Slots