Svet hier Niké hlási päť zaujímavých noviniek

Online kasíno Svet hier Niké hlási päť zaujímavých noviniek, spomedzi ktorých si zaručene vyberie každý milovník hazardnej zábavy. Skúsiš ich?

Svet hier Niké pridáva do svojho arzenálu hier tri novinky od Tech4Bet a dve novinky od spoločnosti Adell. Dokopy päť nových porcií skvelej zábavy, adrenalínu a možnosti na zaujímavé výhry.

243 Simply Ways

Slot doslova nabitý spôsobmi, ako vyhrať! Čaká na teba 243 výherných línií a možnosť získania free spinov. Magická prostredná línia ponúka až 60 voľných roztočení a šanca na Royal Jackpot patrí medzi najzaujímavejšie prvky tejto hry.

Ak hľadáte vzrušenie z hazardných hier, tak niké je vaša ideálna destinácia.

81 Hot Ways

Ďalší ovocný slot a tentoraz budeš mať k dispozícii 81 výherných línií. Klasika ozvláštnená náhodne sa zjavujúcimi wild symbolmi, ktoré navyše znásobujú výhry! Jeden wild symbol vo výhernej línii tvoju výhru zdvojnásobí a keď nájdeš dva wild symboly, tak výhru násobíš 4x. Ak sa na teba usmeje šťastie a nájdeš 3 wild symboly, tak sa môžeš tešiť z osemnásobnej výhry.

Svet hier Niké prináša aj tieto novinky

Respin Queen

Ovocný automat, ktorý ponúka Royal Jackpot a s ním možnosť aj pri nízkej hodnote spinu získať parádnu výhru. Zaujímavosťou tohto slotu je Joker (žolík), ktorý plní funkciu wild symbola a pokiaľ vytočíte tento symbol vo výhernej línii, ten uzamkne wild symboly a spustia sa respiny, teda ďalšie dotočenia. Tieto respiny pokračujú dovtedy, kým neprestanú padať výherné kombá. Okrem toho, výhry sa násobia multiplikátormi až do 5-násobku!

Free Diamonds

Uži si luxus diamantov a 26 výherných línií. Luxusné môžu byť aj tvoje výhry, najmä vďaka parádnej bonusovej hre s expandujúcim (rozťahujúcim) sa wild symbolom.

8+Gems

Špecialitou tohto slotu je, že funguje na princípe zhlukov symbolov a výhry získavaš na základe zhlukov symbolov zobrazených na rozličných pozíciách na valcoch. Tie sa následne stratia a na ich miesta dopadnú nové symboly. Netradičný zážitok a možnosť na skvelé výhry!

Vychutnaj si naplno päť nových výherných slotov v online kasíne Svet hier Niké. Zaži množstvo zábavy a zabojuj o atraktívne výhry.