Svet hier Niké hlási dve novinky. Zaži odveký súboj dobra a zla

Svet hier Niké hlási dve novinky. Zaži odveký súboj dobra a zla

Kasíno Svet hier Niké aj uprostred leta myslí na svojich hráčov a predstavuje dve zaujímavé novinky. Zaži súboj dobra a zla alebo si uži šťavnatú ovocnú klasiku.

Dve skvelé novinky v kasíne Svet hier Niké

Dve novinky vo svojej ponuke avizuje online kasíno Svet hier Niké. Zažiť odveký súboj dobra a zla môžeš s novinkou Masters of Eclipse a šťavnaté ovocné osvieženie ako stvorené do horúcich letných dní prináša slot Mystery Reels.

Masters of Eclipse symbolizuje tradičný boj dobra so zlom, ktoré zastupuje démon. Zaži skvelú zábavu na piatich valcoch, štyroch radoch symbolov a so 40 výhernými líniami v hre od spoločnosti Synot Games. Mocný bojovník zastupuje stranu dobra a obrovský démon predstavuje zlo.

Slot Masters of Eclipse má dva špeciálne symboly – Wild symbol a bonusový symbol Démona. Wild symbol vyzerá ako ohnivé gule a môžu sa objaviť pod hracím poľom po ktoromkoľvek zatočení. Ak sa to stane, tak počas nasledujúcich štyroch zatočení sa začnú pohybovať po valci a umožňujú celkovo štvornásobné použitie. Ako vidíš, táto novinka v kasíne Svet hier Niké je veľmi zaujímavá!

Ak chcete zažiť vzrušenie z hazardných hier, prejdite na www niké.

Funkciu Eclipse spustíš zakaždým, keď sa symbol Wild presunie na jeden zo symbolov loga hry. Táto funkcia umožní, že sa príslušný wild symbol rozšíri do všetkých susedných pozícií a môže vytvoriť sadu až deviatich wild symbolov. Tri bonusové symboly Démona spustia hru s 10 free spinmi. Počas bezplatných točení majú symboly wild schopnosť až 3-násobného zvýšenia tvojej výhry. Navyše môžeš získať niekoľko multiplikátorov výhier naraz a to zvyšuje výherný potenciál ešte viac.

Mystery Reels nie je klasický ovocný slot, pretože má dve funkcie, ktoré značne zvyšujú výherný potenciál. Tento slot od spoločnosti Red Tiger prináša možnosť vyhrať až 5000-násobok svojej stávky. Hráš na piatich valcoch s troma radmi symbolov a 20 výhernými líniami. Slot síce nemá progresívny jackpot, ale nechýba mystery symbol či bonusové koleso šťastia, ktoré ponúka obrovské výplaty.

Ak si chceš zahrať úplne zdarma, tak si poznač do kalendára sobotu 22. júla. Svet hier Niké ti v tento deň nadelí voľné točenia do hry Fruit Joker II. Tento bonus je určený pre aktívnych hráčov spomínaného kasína.