Štvrtý adventný turnaj v kasíne Svet hier Niké: V hre celková dotácia 20 000 €

Štvrtý adventný turnaj v kasíne Svet hier Niké: V hre celková dotácia 20 000 €

Štartuje štvrtý adventný turnaj v kasíne Svet hier Niké a v hre sú zaujímavé odmeny z celkového balíka v hodnote 20 000 €. Pridáš sa?

4. adventný turnaj v kasíne Svet hier Niké ponúka odmeny v celkovej hodnote 20 000 €

Kasíno Svet hier Niké teší svojich priaznivcov nielen neustále sa rozširujúcou ponukou hier, ale aj zaujímavými promo akciami či turnajmi, v ktorých bojuješ o parádne výhry. Výnimkou nie je ani predvianočné obdobie, na ktoré si toto online kasíno pripravilo zaujímavú akciu – štyri adventné turnaje.

Štartuje posledný turnaj z tejto série – štvrtý. Beží od 21. decembra 00:00 do 24. decembra 23:59 a nadeliť si môžeš pod vianočný stromček skutočne parádny darček. Napokon, hrá sa o celkový balík v hodnote 20 000 €. Počas tohto štvordňového turnaja s hrami od spoločnosti E-gaming zažiješ nielen kopec vzrušenia a adrenalínu, ale môžeš získať aj parádne odmeny.

Rátajú sa len spiny odohrané v hodnote minimálne 0,50 eur. Na účasť v adventnom turnaji v kasíne Svet hier Niké nie je potrebná žiadna registrácia. Zúčastniť sa môžeš prostredníctvom hrania na akejkoľvek hre od spoločnosti E-gaming. Boduje sa jednoduchým systémom, jeden kvalifikovaný spin (otočenie) = 1 bod do rebríčka. Za kvalifikovaný spin sa považuje jedno otočenie v hodnote minimálne 0,50 € na ľubovoľnej hre od spoločnosti E-gaming v ponuke kasína Svet hier Niké.

Hráš o naozaj atraktívne odmeny, víťaz štvrtého adventného turnaja si nadelí pod vianočný stromček rovných 2 500 eur. Hráč na druhom mieste si pripíše na konto čiastku 1 800 € a tretí v poradí získa 1 400 €. Smútiť ale nemusí ani štvrtý borec v rebríčku, ktorému na konte pristane rovných 1 000 € a piaty získa len o stovku menej a teda 900 €.

Vymeň predvianočný zhon za skvelú zábavu a zúčastni sa 4. adventného turnaja v kasíne Svet hier Niké, v ktorom sa počas štyroch dní bojuje o odmeny v celkovej hodnote 20 000 €.